Nierówna walka Królewskich

Paweł Doczyk
Piłkarze EPT Grabiny Zameczek pokonali w Suchym Dębie Królewskich Czapielsk 2:1. Goście przez całe spotkanie grali w ósemkę!

W pierwszej połowie przewagę mieli gospodarze, ale nie potrafili tego udokumentować. W 20 minucie Królewscy objęli prowadzenie po strzale Grzegorza Silickiego. Kilka minut po przerwie podopieczni trenera Krzysztofa Lisowskiego wyrównali po strzale głową Łukasza Warmbiera. W 61 min Andrzej Oliński wykorzystał sytuację sam na sam z Wojciechem Górą i zapewnił trzy punkty gospodarzom. Dwie żółte i w konsekwencji czerwone kartki otrzymali Krzysztof Grota i Andrzej Oliński. W nie najlepszej formie był również sędzia, który podjął kilka niezrozumiałych decyzji w dodatku pokazując zbyt wiele niepotrzebnych kartek.

Dzięki wygranej drużyna z Grabin-Zameczku ma 13 punktów i plasuje się na 9. miejscu w lidze. Królewscy z 16 pkt są na pozycji 8.

- Byliśmy drużyną lepszą zwłaszcza w pierwszej połowie i dlatego uważam, że przegraliśmy niezasłużenie. Rywale poza sytuacjami, w których zdobyli gole nie zagrozili nam zbyt poważnie - nie ukrywał pomocnik Królewskich Kamil Góra.
Z kolei trener EPT Krzysztof Lisowski, który przyznał że mimo zwycięstwa jego piłkarze zagrali słabo i powinni o tym spotkaniu zapomnieć jak najszybciej.

EPT: Tomasz Ciechanowski - Wojciech Adrjan, Wojciech Rutkowski, Damian Mazurowski, Tomasz Sikora (46' Paweł Malinowski) - Michał Malinowski (65' Tomasz Batóg), Kamil Dymanowski, Kacper Kurszewski - Łukasz Warmbier, Waldemar Herkt (46' Daniel Grycuk).

Królewscy: Wojciech Góra - Kamil Góra, Krzysztof Grota, Robert Blumel, Karol Milewski - Kamil Erdman, Karol Baka - Grzegorz Silicki.