Piłka nożna. Zwycięstwa AS Kolbudy, Czarnych, Beniaminka i Wisły

Zbigniew Brucki
Kolejne pojedynki stoczyły jedenastki V ligi i A klasy. Sprawdźcie wyniki, tabele.

V liga I grupa

AP Sopot - AS Kolbudy 1:3. Bramki: Maciej Osłowski (14) – Przemysław Kuss (19, 83), Paweł Piotrowski (30).
Bałtyk II Gdynia - GTS Mokry Dwór 7:0. Bramki: Mikołaj Kośnik (37), Marcel Brodnicki (41), Radosław Kmiecik (51, 56, 68), Bartosz Ossowski (89), Sebastian Dziadkowiec (90+1).
GLKS Różyny - Czarni Pruszcz Gdański 1:3. Bramki: Michał Elgler (27) – Jakub Pawlak (15, 19), Michał Brzoska (90+5).
Orlęta Reda - Orzeł Trąbki Wielkie 2:0. Bramki: Michał Kajak (67, 90+2).
GTS Goszyn - Potok Pszczółki 2:1. Bramki: Dawid Groszek (9), Przemysław Surdyn (17) – Kamil Knieć (26).
Inne wyniki 23. kolejki: Zenit Łęczyce - Kamionka Sopot 6:2, Błyskawica Reda - Ogniwo Sopot 1:2, Sporting Leźno - Sztorm Kosakowo 3:0. 24. kolejka (29-30.05): Ogniwo - Różyny (s. 12), AS Kolbudy - Czarni (s. 16), Goszyn - Orzeł (s. 15), Potok - Bałtyk II (s. 16).

Grupa mistrzowska

1. Czarni Pruszcz Gd. 22 49 72-35
2. Zenit Łęczyce 23 46 70-36
3. GKS Kolbudy 23 46 64-33
4. Ogniwo Sopot 23 45 74-37
5. Orkan Rumia 22 44 74-38
6. GLKS Różyny 23 43 13 4 6 78-55
7. Błyskawica Reda 23 35 65-59
8. AP Sopot 22 33 55-42
9. Kamionka Sopot 22 30 39-43
Grupa spadkowa
10. Orlęta Reda 23 35 69-36
11. Orzeł Trąbki Wlk. 22 32 44-47
12. Bałtyk II Gdynia 22 30 52-55
13. GKS Sierakowice 22 29 57-57
14. GTS Goszyn 23 28 40-68
15. GTS Mokry Dwór 23 21 43-62
16. Sporting Leźno 23 18 35-53
17. Sztorm Kosakowo 22 16 34-62
18. Potok Pszczółki 23 0 7-154

V liga II grupa

Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 1:3. Bramki: Robert Felski (41) – Bartosz Apostołowicz (33, 35), Krzysztof Rzepa (59).
Olimpia Sztum - Orzeł Subkowy 2:1. Bramki: Szymon Balcerowski (75), Maciej Pluta (80) – Karol Kowalczyk (42).
Meteor Pinczyn - Spójnia Sadlinki 1:1. Bramki: Krystian Zieliński (74) – Franciszek Denisewicz (72).
Radunia II Stężyca - Wietcisa Skarszewy 2:2. Bramki: Mateusz Markowski (3), Dawid Ziegert (17) – Mateusz Wenta (48), Jakub Olszynka (90).
Meteor Pinczyn - Spójnia Sadlinki 1:1. Bramki: Krystian Zieliński (74) – Franciszek Denisewicz (72).
Inne wyniki 22. kolejki: Czarni - Wisła 0:6, Mady - Victoria 6:1, Żuławy - Borowiak 0:0, Tęcza - Pogoń 2:0. 23. kolejka (29.05): Wietcisa - Orzeł (18.00), Beniaminek - Olimpia (16.00), Mady - Czarni (12.00), Relax - Meteor (17.00), Wisła - Spójnia (12.00), Victoria - Tęcza (15.00).

Grupa mistrzowska
1. Borowiak Czersk 21 51 52-21
2. Żuławy Nowy Dwór 21 46 72-20
3. Beniaminek 03 SG 21 42 44-29
4. Pomezania Malbork 21 38 56-31
5. Wietcisa Skarszewy 20 38 63-39
6. Radunia II Stężyca 21 38 53-29
7. Orzeł Subkowy 21 31 41-35
8. Olimpia Sztum 21 26 41-42
Grupa spadkowa
9. Wisła Tczew 21 28 44-43
10. Tęcza Brusy 21 28 38-48
11. Meteor Pinczyn 21 24 34-34
12. Victoria Kaliska 21 22 38-61
13. Spójnia Sadlinki 20 21 35-39
14. Pogoń Prabuty 21 17 40-58
15. Mady Ostaszewo 21 15 29-47
16. Czarni Przemysław 20 14 28-86
17. Relax Ryjewo 20 14 29-75

A klasa II grupa

25. kolejka: Portowiec - Rotmanka 1:3, Stoczniowiec - Gryf 0:0, Wisła - Amator 1:8, Sulmin - Jaguar II 2:4, Mściszewice - GKS II Kowale 7:2, Gedania II - Sokół 6:0, Orzeł - Osiczanka 2:4. 26. kolejka (29-30.05): GKS II Kowale - Orzeł (s. 11), Osiczanka - Sulmin (s. 17), Sokół - Portowiec (s. 18), Rotmanka - Stoczniowiec (s. 11), Gryf - Wisła (n. 11).

Tabela
1. Gedania II Gdańsk 20 48 71-17
2. Amator Kiełpino 20 45 75-33
3. Osiczanka Osice 20 45 64-29
4. KS Mściszewice 19 42 56-27
5. Stoczniowiec Gdańsk 19 40 48-18
6. Orzeł Straszyn 20 37 34-26
7. GTS Rotmanka 20 34 44-45
8. GKS II Kowale 19 26 37-49
9. Jaguar II Gdańsk 20 25 56-46
10. Wisła Długie Pole 19 17 35-64
11. Portowiec Gdańsk 20 15 31-71
12. Sokół Ełganowo 20 14 24-48
13. Gryf Goręczyno 20 14 26-54
14. KS Sulmin 19 14 26-58
15. FC Gowidlino 19 6 23-65

A klasa grupa III

25. kolejka: Kolejarz - Wierzyca 10:0, Styna - Wda 5:0, Skorzewo - Czarni 2:1, Santana - Sławek 2:3, Jantar - Bobowo 0:1, Nowi - Grom 3:3, Nowa Karczma - Szpak 5:0. 26. kolejka (29-30.05): Sławek - Nowa Karczma s. 16), Szpak - Nowi (s. 17), Grom - Skorzewo (s. 16), Bobowo - Styna s. 18), Wda - Kolejarz (s. 17).

Tabela

1. Styna Godziszewo 19 50 61-18
2. Kolejarz Chojnice 19 48 69-21
3. KS Skorzewo 19 38 53-26
4. GKS Bobowo 19 31 52-35
5. Santana Wlk. Klincz 20 31 35-32
6. Jantar Pawłowo 20 31 49-41
7. Brda Rytel 19 30 55-30
8. Grom Kleszczewo 20 29 34-42
9. Sławek Borzechowo 20 27 34-42
10. Nowi Nowa Cerkiew 20 26 38-55
11. Czarni Piece 20 20 38-51
12. Wda Czarna Woda 19 18 28-54
13. Szpak Skórcz 20 16 31-60
14. Wierzyca St. Kiszewa 20 14 32-64
15. LKP Nowa Karczma 20 13 25-63

A klasa IV grupa

25. kolejka: Świt - Czernin 2:1, Pogoń G. - Nogat 0:0, Rodło K. - Błękitni 4:3, Delta - Błyskawica 3:2, Waplewo - Pogoń S. 6:2, Wisła - Mewa 7:2, Rodło T. - Ruch 6:2, Skra - WKS Lignowy 1:5. 26. kolejka (29-30.05): Błyskawica - Świt (n. 14), WKS Lignowy - Wisła (s. 18), Mewa - LKS Waplewo (n. 16), Pogoń S. - Pogoń G. (s. 15).

Tabela
1. Wisła Korzeniewo 21 58 90-25
2. Błękitni Stare Pole 2152 89-24
3. Świt Radostowo 21 42 47-18
4. LKS Waplewo 21 40 52-25
5. Delta Miłoradz 21 38 43-29
6. Rodło Kwidzyn 21 37 43-35
7. WKS Lignowy 21 32 42-44
8. Błyskawica Postolin 21 28 47-57
9. Nogat Malbork 21 28 33-44
10. Rodło Trzciano 21 24 50-60
11. Mewa Gniew 21 24 41-60
12. Ruch Gościszewo 21 20 34-54
13. KS Czernin 21 19 30-50
14. Pogoń Gardeja 21 17 25-50
15. Pogoń Smętowo 21 15 40-82
16. Skra Kończewice 21 5 18-67

UEFA przygotowała ściągę dla komentatorów

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie