Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Piłka nożna: Sokół Ełganowo przegrał z Czarnymi Przemysław 2:3 [ZDJĘCIA]

Zbigniew Brucki
W minionej kolejce rozgrywek grupy II gdańskiej okręgówki futbolistów Sokół Ełganowo przed własną publicznością przegrał z Czarnymi Przemysław 2:3 (0:0).

Wynik w 50 min. otworzyli goście, ale po strzałach Dawida Chmielewskiego (w 70 min) i Dominika Szostka, pięć minut później, było 2:1. Szostek w akcji bramkowej doznał kontuzji, musiał opuścić boisko i zanim na nie wrócił goście doprowadzili do remisu. Rozstrzygnięcie padło minutę przed końcem, a trzy punkty gościom zapewnił Dariusz Mierzwa.

Sokół: Gemborys - Szostek, C. Kusaj, R. Mejer, Lewańczyk, Ł. Mejer, Bara (65 Seidel), Adam Leszczyński, Kowitz (60 Chmielewski), Elas, P. Mejer (75 Sela).

Więcej o występach drużyn z naszego powiatu w ligach, składy zespołów, tabele i terminarze znajdziesz w papierowym wydaniu Echa Pruszcza Gdańskiego 11 kwietnia 2014