Medale dla pruszczańskich karateków

war
W młodzieżowych mistrzostwach Polski taekwon-do w Ciechanowie wzięły udział 43 kluby i w sumie 225 zawodników.

Puszczański klub An-Do zdobył w tym towarzystwie trzecie miejsce w medalowej klasyfikacji drużynowej. W rankingu punktowym dzieci i młodzieży drużyna z Pruszcza Gdańskiego zajęła dziewiąte miejsce.

Złote medale wywalczyli: Patrycja Kaniowska w układach oraz Piotr Maj w walkach do 64 kg. Brązowy medal zdobył Mateusz Domarad w walkach do 52 kg.

Trąbki Wielkie: Memoriał szachowy
Już w prawie każdej gminie są zajęcia różnych odmian karate, które służą dzieciom do poprawiania sprawności fizycznej. Zawody organizuje kilkadziesiąt federacji i odmian walk wschodu. Federacje toczą spory, które z odmian są najważniejsze i nie dopuszczają do rywalizacji dzieci i młodzieży trenującej poszczególne odmiany karate.