Głosowanie potrwa do poniedziałku, 23 grudnia. Rywalizacja odbywa się w kilku kategoriach powiatowych: Mechanik Roku, Warsztat Samochodowy Roku, Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku.

W akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI, prezentujemy różne oblicza motoryzacji w naszym regionie. Na łamach “Dziennika Bałtyckiego” oraz na stronach naszych serwisów internetowych dziennikbaltycki.pl i naszemia-sto.pl przedstawiamy i doceniamy mechaników, warsztaty samochodowe oraz najsympatyczniejszych taksówkarzy z naszego województwa. Pasjonaci motoryzacji będą mogli pochwalić się swoimi samochodami oraz motocyklami walcząc o tytuł Bryka Roku 2019 i Motocykl Roku 2019.

Nasza akcja to wyjątkowa forma promocji fachowców z tej właśnie branży, w której bardzo liczy się dobra opinia - mówi Agnieszka Król, kierownik marketingu “Dziennika Bałtyckiego”.
- Na tę opinię mechanicy czy instruktorzy nauki jazdy pracują latami. Chcemy zwrócić na nich szczególną uwagę i pokazać: zobaczcie, to oni cieszą się wśród swoich klientów największą popularnością.W czasie trwania głosowania liderów rankingów prezentujemy nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage’ach na Face-booku, które zagwarantują duży zasięg prezentacji. Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek „Mistrzowie Motoryzacji”, który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu „Dziennika Bałtyckiego”.

Mechanicy i instruktorzy jazdy - zdobywcy największej liczby głosów w każdym powiecie - otrzymają tytuł, przygotowany do ekspozycji dyplom potwierdzający jego zdobycie, zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród, awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania, podwójne zaproszenie na wydarzenie artystyczne w Trójmieście i prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym. Zwycięskie warsztaty samochodowe i szkoły jazdy w poszczególnych powiatach odbiorą dyplomy potwierdzające zdobycie tytułu, zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród, vouchery na reklamę w „Dzienniku Bałtyckim” oraz w serwisach internetowych dziennikbaltycki.pl i naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych.Wciąż można nominować kandydatów. Wystarczy do 9 grudnia wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w naszym serwisie pod adresem: www. dziennikbaltycki.pl/moto.

Plebiscyty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!