Tenis stołowy: Sobowidz zwyciężył w klasyfikacji sołectw 41. Mistrzostw Gminy Trąbki Wielkie.

Zbigniew Brucki
W zawodach zorganizowanych w hali sportowej w Trąbkach Wielkich, Sobowidz zgromadził 318 pkt.

W zawodach zorganizowanych w hali sportowej w Trąbkach Wielkich, Sobowidz zgromadził 318 pkt. Drugie miejsce zajęły Kaczki (197 pkt), a trzecie - Trąbki Wielkie (163).

Na kolejnych pozycjach uplasowały się sołectwa: 4. Kleszczewo (150 pkt), 5. Trąbki Małe (118), 6. Mierzeszyn (101), 7. Ełganowo (91), 8. Klępiny (79), 9. Kłodawa (76), 10. Gołębiewo Wielkie (54), 11. Cząstkowo (45), 12. Czerniewo (30).

Ci, którzy indywidualnie zajęli lokaty 1-3 otrzymali medale i dyplomy, a trzy sołectwa puchary, dyplomy i talony upoważniające do korzystania z hali sportowej. Statuetki i drobne upominki otrzymali najmłodsi uczestnicy mistrzostw.

Więcej w piątkowym wydaniu „Echa Pruszcza Gdańskiego”