Polewo: Wypadek na drodze 221. Kierowca uderzył w drzewo [ZJĘCIA]

KPP Pruszcz Gd./RED.
KPP PRUSZCZ GDAŃSKI
Policjanci z komisariatu policji w Kolbudach ustalają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 221 w gminie Przywidz. Jak ustalili policjanci kierujący renaultem scenic zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 54-letni kierowca trafił do szpitala.

W czwartek, 24 kwietnia, o godz.13.20 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że na ulicy Gdańskiej w Pomlewie doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ustalili świadków. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny, zbadano również stan trzeźwości kierowcy.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 54-letni mieszkaniec Gdyni jadący renaultem scenic drogą wojewódzką nr 221 w kierunku Gdańska, prawdopodobnie stracił panowanie nad kierowanym samochodem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala wojewódzkiego w Gdańsku - informuje asp. sztab. Marzena Szwed-Sobańska, rzecznik pruszczańskiej policji. - Podróżował sam, był trzeźwy.

Ukradł alkohol, żeby kupić narkotyki

Policjanci ustalają okoliczności zaistniałego wypadku oraz apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Poruszajmy się po drogach wolniej i z uwagą obserwujmy innych uczestników ruchu drogowego.

500 zł podwyżki dla mundurowych.

Wideo

Dodaj ogłoszenie