Piłka nożna. Walczyli w III, IV I V lidze oraz A i B klasie

Zbigniew Brucki
Poznajmy wyniki meczów rozegranych w III, IV I V lidze oraz A i B klasie.

III liga

KP Starogard - Górnik Konin 3:0 (3:0)

Bramki: Bartosz Kuźniarski (62, 70), Patryk Moskiewicz (73)

KP Starogard: Kotłowski - Moskiewicz, Krakowiak, Kajca (79 Wohlert), P. Kowalczyk (86 Jasiński), Ł. Kowalczyk, Łazaj (73 Zieliński), Powszuk, Hirsz, Korpalski (86 Górski), Kuźniarski (82 Stosik).

Inne wyniki 3. kolejki: Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 3:1, Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin 0:3, Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 1:1, Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 2:4, Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno 4:2, Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo 1:3, Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 0:0, Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca 1:2, Świt Szczecin - Chemik Police 5:1, Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo (przełożony na 16.09, 16.00).

4. kolejka (22-23 sierpnia): Radunia - KP Starogard (n. 15).

Tabela

1. Polonia Środa Wlkp. 3 9 8-2

1. Radunia Stężyca 3 9 8-2

3. Jarota Jarocin 3 7 11-5

4. Flota Świnoujście 3 7 9-5

5. GKS Przodkowo 3 7 7-3

6. Bałtyk Gdynia 3 7 6-3

7. Świt Szczecin 3 6 9-7

8. Kotwica Kołobrzeg 3 5 4-2

9. Pogoń II Szczecin 3 4 8-6

10. Bałtyk Koszalin 3 4 6-4

11. Gwardia Koszalin 3 3 7-4

12. Nielba Wągrowiec 3 3 9-9

13. Gryf Wejherowo 2 3 3-3

14. KP Starogard 2 3 5-6

15. Sokół Kleczew 3 2 2-3

16. Elana Toruń 1 1 1-1

17. Pomorzanin Toruń 2 1 1-3

18. Unia Swarzędz 3 1 2-7

19. Chemik Police 3 1 1-11

20. Unia Janikowo 2 0 1-6

21. Górnik Konin 3 0 2-8

22. Mieszko Gniezno 3 0 2-12

IV liga

Gryf Słupsk - Wierzyca Decka Pelplin 6:0 (1:0)

Bramki: Marcjan Majcher (32), Kacper Bednarczyk (63), Oskar Zieliński (68), Tomasz Piekarski (76, 90+2), Szymon Mytych (89)

Wierzyca: Czapiewski - Kostiuk, Dirda, Chyła, Bradtke, Sławiński, Skierkowski (85 Orzechowski), F. Zieliński (66 Deja), Lewandowski (66 R. Zieliński), Racki (75 Meler), Manuszewski.

GOSRiT Luzino - GKS Kowale 0:2 (0:0)

Bramki: Jan Przybyszewski (65 karny), Damian Kugiel (83)

GKS Kowale: Kreft - Kowalczyk, Bork, Maszota, Przybylski, Przybyszewski, Kloskowski, Kwasny (80 Szuba), Szumotalski (70 Gorczyca), Garbowski, Kugiel.

Inne wyniki 3. kolejki: MKS Władysławowo - Chojniczanka II Chojnice 2:1, Wda Lipusz - Anioły Garczegorze 0:1, Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2:0, Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 3:1, Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 3:3, Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 2:0, pauza - Gwiazda Karsin, Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino 0:1. Sokół Zblewo - Jaguar Gdańsk (zakończył się po zamknięciu wydania).

4. kolejka (22-23 sierpnia): GKS Kowale - Kaszubia (s. 14), Wierzyca - Gedania (s. 17), Sokół - MKS Władysławowo (s. 11).

Tabela

1. Gryf Słupsk 3 7 12-1

2. Pogoń Lębork 3 7 7-3

3. Anioły Garczegorze 3 7 6-2

4. Powiśle Dzierzgoń 3 6 6-3

5. Jaguar Gdańsk 2 6 4-1

6. MKS Władysławowo 3 6 5-4

7. Gedania Gdańsk 3 5 8-6

8. Kaszubia Kościerzyna 3 5 5-3

9. GKS Kowale 3 5 4-2

10. Gwiazda Karsin 2 4 5-2

11. Stolem Gniewino 2 4 2-1

12. Wda Lipusz 3 4 4-4

13. Chojniczanka II Ch-ce 3 3 6-4

14. Lechia II Gdańsk 3 3 5-7

15. Cartusia Kartuzy 3 3 4-8

16. Arka II Gdynia 3 1 1-4

17. Sokół Zblewo 2 1 1-5

18. Jantar Ustka 3 1 3-10

19. Wierzyca Pelplin 3 1 3-11

20. Grom Nowy Staw 2 0 0-3

21. GOSRiT Luzino 3 0 1-8

V liga I grupa

Orzeł Trąbki Wielkie - GLKS Różyny 1:2 (0:1)

Bramki: Marcin Laga (69) - Mateusz Wólczyński (17), Dominik Kukowski (86)

Orzeł: Cisewski - Pelowski, Balcer, Górski, Grycel (67 Jaśniewski), Szostek, Lech (64 B. Dończyk), Łebek (46 Laga), Podobiński, Preuss, Wróblewski (90 Szurgociński)

GLKS Różyny: Gawęcki - Wólczyński, Szamp (70 Ciołek), Sigda (79 Engler), Niedzielski, Książek, Gaczoł (75 Jakuszczonek), Filipek, Zemke, Kukowski, Koss.

GKS Sierakowice - AS Kolbudy 0:3 (0:1)

Bramki: Damian Podkański (45), Bartłomiej Merchel (51),

Paweł Matejek (58)

AS Kobudy: Szuciło - Dziengielewicz (40 Merchel), Gradowski (46 Dubanowski), Jurczak, Matejek, Michałowski, Pawelczyk, Podkański (77 Nowakowski), Stanisławski, Rytlewski, Frankowski (65 Zajączkowski).

GTS Goszyn - Orlęta Reda 0:6 (0:3)

Bramki: Rafał Śmielak (11), Krzysztof Idzi (16, 89), Micjał Kajak (30, 70), Karol Pionk (65)

GTS Goszyn: Szymański - Żuk, Romankiewicz (59 Kućmański), Groszek, Ciecholewski, Bobrowski (46 Gulan), Szymański, Silicki, Krawczyński (46 Żabiński), Gierałtowski, Belecki, Lipski.

Potok Kamionka Sopot - GTS Mokry Dwór 2:1 (2:1)

Bramki: Maciej Karolewicz (5), Szymon Szyca (45+1) - Jan Sadowski (14)

GTS Mokry Dwór: Bolewski - Sisiński (53 Mateusz Kopania), Zbuchalski, Zaręba (46 Maciej Kopania), Kętrzyński (80 Krzysztoforski), Borek (53 Żubrowski), Ciołek, Sadowski, Szymański (69 Kruger), Piłat, Kowalski.

Czarni Pruszcz Gdański - Potok Pszczółki 4:0 (1:0)

Bramki: Paweł Jaszczyk (38), Jakub Malinowski (52, 58), Mateusz Dampc (72)

Czarni: Dywelski - Wojczuk, Marchewka, Brzoska (65 Lewandowski), Malek (69 K. Guzowski), J. Poźniak (65 J. Guzowski), Malinowski (86 Włodarczyk), Majsak, Dampc, Jaszczyk (79 Budzyń), Czorniej.

Potok: Osiniak (20 S. Kulawik) - Żyła (88 Szczęch), J. Zezula, F. Zezula, B. Zezula, Knieć (34 Szostakiewicz), Gajowniczek, Biliński, K. Kulawik, Klejn, Wawrzkowicz.

Inne wyniki 3. kolejki: Ogniwo Sopot - Bałtyk II Gdynia 4:1, Zenit Łęczyce - Orkan Rumia 1:3, Sztorm Kosakowo - Sporting Leźno 1:2, AP Sopot - Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 0:0.

4. kolejka (22-23 sierpnia): AS Kolbudy - Błyskawica (s. 17), GLKS Różyny - Zenit (s. 16), Potok - Orzeł (n. 16), Mokry Dwór - Czarni (s. 16), Sierakowice - Goszyn (s. 17).

Tabela

1. Orlęta Reda 3 9 14-2

2. Orkan Rumia 3 9 12-4

3. Ogniwo Sopot 3 9 10-2

4. Błyskawica Reda 3 7 10-4

5. Bałtyk II Gdynia 3 6 12-5

6. AS Kolbudy 3 6 9-5

7. Czarni Pruszcz Gd. 3 6 8-4

8. Kamionka Sopot 3 6 5-2

9. GLKS Różyny 3 6 4-3

10. AP Sopot 3 4 9-5

11. Zenit Łęczyce 3 3 8-9

12. Sporting Leźno 3 3 4-7

13. Orzeł Trąbki Wlk. 3 3 4-9

14. GTS Mokry Dwór 3 1 4-8

15. GTS Goszyn 3 1 2-13

16. Potok Pszczółki 3 0 0-9

17. Sztorm Kosakowo 3 0 3-14

18. GKS Sierakowice 3 0 1-14

V liga II grupa

Spójnia Sadlinki - Wisła Tczew 1:1 (1:0)

Bramki: Krzysztof Michalczyk (22) - Błażej Piepiórka (57)

Wisła: Guźliński - Wszołek (72 Chudy), Szlija (85 Wojciechowski), B. Piepiórka (75 Zieliński), J. Piepiórka, Pawłuszek, Kamiński, Guźliński, Ćwikliński, Bobrzyński, Roziński, Nowaczyk.

Wietcisa Skarszewy - Czarni Przemysław 11:1 (4:0)

Bramki: Bartłomiej Trzoska (13, 21, 51, 54, 66, 78, 87), Kryspin Karnat (43), Paweł Depta (45), Krystian Żołnierewicz (85), Mateusz Tusk (88) - Przemysław Zacharski (65)

Wietcisa: Szczygielski (60 Mazurowski) - Żołnierewicz, Michał Tusk, Trzoska, Neścior (80 Datta), Karnat, Depta, Dejniak (64 Mateusz Tusk), Bojanowski (70 Krigel), Bartczak (46 Stalke), Jankowski.

Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn 1:1 (1:1)

Bramki: Damian Begier (14) - Władysław Nawrocki (8)

Victoria: Filbrandt - Szumacher, Skowronowski, Radomski (83 Mechliński), Osowski, Kamiński, Drzewicki, Błędzki, Bławat, Begier (64 Biedrzycki), Skórczewski (90+1 Wołyńczuk).

Meteor: Woźniak - Stanuch, Sikora, Różański, Nawrocki, Meca, Jajkowski, Heksel, Dubiela (84 Gila), Reimus, Mierzwa (46 Winiarski).

Mady Ostaszewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:1 (0:0)

Bramka: Goncalo Nunez (90+4)

Beniaminek: Jabłonka - Tudela (88 Nunez), Szopiński (77 Alecci), Trapp, Stanek, Lewandowski, Roll, Nuez, Sanli (65 Murat), Karakus, Wasziński.

Inne wyniki 3. kolejki: Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 5:1, Radunia II Stężyca - Żuławy Nowy Dwór Gd. 3:0, Olimpia Sztum - Relax Ryjewo 3:2, Pogoń Prabuty - Borowiak Czersk 0:2. Pauzował Orzeł Subkowy.

4. kolejka (22-23 sierpnia): Relax Ryjewo - Orzeł Subkowy (s. 17), Czarni Przemysław - pauza, Meteor Pinczyn - Wietcisa Skarszewy (s. 13), Tęcza Brusy - Victoria Kaliska (s. 18), Wisła Tczew - Pomezania Malbork (s. 18), Żuławy Nowy Dwór Gdański - Spójnia Sadlinki (s. 15), Beniaminek 03 Starogard Gdański - Radunia II Stężyca (s. 18), Borowiak Czersk - Mady Ostaszewo (n. 17), Olimpia Sztum - Pogoń Prabuty (s. 15).

Tabela

1. Borowiak Czersk 3 9 9-2

2. Beniaminek 03 SG 3 9 4-1

3. Pomezania Malbork 3 7 14-4

4. Wisła Tczew 3 7 10-5

5. Żuławy Nowy Dwór 3 6 10-3

6. Orzeł Subkowy 2 6 9-2

7. Radunia II Stężyca 3 6 7-6

8. Spójnia Sadlinki 3 5 5-3

9. Victoria Kaliska 3 4 6-5

10. Wietcisa Skarszewy 2 3 12-7

11. Meteor Pinczyn 3 3 3-3

12. Olimpia Sztum 3 3 4-5

13. Relax Ryjewo 2 0 3-8

14. Tęcza Brusy 3 0 4-11

15. Mady Ostaszewo 3 0 2-10

16. Pogoń Prabuty 3 0 1-9

17. Czarni Przemysław 3 0 3-22

A klasa

Grupa III: Wierzyca Stara Kiszewa - KS Skorzewo 3:4, pauza - Nowi Nowa Cerkiew, Jantar Pawłowo - LKP Nowa Karczma 3:0, Styna Godziszewo - Santana Wielki Klincz 3:0, Kolejarz Chojnice - Sławek Borzechowo 2:0, Wda Czarna Woda - Szpak Skórcz 3:2, GKS Bobowo - Grom Kleszczewo 5:1, Brda Rytel - Czarni Piece 6:1.

3. kolejka (22-23 sierpnia): Czarni - Wierzyca (s. 14), Grom - Brda (s. 16), Szpak - Bobowo (s. 17), Sławek - Wda (n. 11), Nowa Karczma - Styna (s. 16).

Tabela

1. Brda Rytel 2 6 13-3

2. GKS Bobowo 2 6 11-2

3. Wda Czarna Woda 2 6 8-2

4. Jantar Pawłowo 2 6 7-3

5. Kolejarz Chojnice 2 6 2 0 0 6-2

6. KS Skorzewo 2 6 6-3

7. Styna Godziszewo 2 4 5-2

8. Sławek Borzechowo 2 1 2-4

9. Nowi Nowa Cerkiew 1 0 0-2

10. Szpak Skórcz 2 0 4-7

11. LKP Nowa Karczma 1 0 0-3

12. Santana Wlk. Klincz 2 0 3-7

13. Wierzyca St. Kiszewa 2 0 5-11

14. Grom Kleszczewo 2 0 1-10

15. Czarni Piece 2 0 2-12

Grupa IV: Nogat Malbork - Świt Radostowo 0:5, Wisła Korzeniewo - Rodło Kwidzyn 2:2, LKS Waplewo Wielkie - Rodło Trzciano 2:0, Mewa Gniew - Błyskawica Postolin 3:6, WKS Lignowy Szlacheckie - KS Czernin 4:2, Pogoń Gardeja - Ruch Gościszewo 3:0, Pogoń Smętowo - Błękitni Stare Pole 2:9, Skra Kończewice - Delta Miłoradz 1:1.

3. kolejka (22-23 sierpnia): Ruch Gościszewo - Pogoń Smętowo (s. 16).

Tabela

1. Błękitni Stare Pole 2 6 13-2

2. Błyskawica Postolin 2 6 11-7

3. Wisła Korzeniewo 2 4 11-3

4. Rodło Kwidzyn 2 4 8-2

5. Świt Radostowo 2 4 6-1

6. WKS Lignowy 2 4 6-4

7. LKS Waplewo 2 4 2-0

8. Pogoń Gardeja 2 3 3-4

9. Delta Miłoradz 2 2 2-2

10. Powiśle Czernin 2 1 2-4

11. Mewa Gniew 2 1 3-6

12. Ruch Gościszewo 2 1 0-3

13. Nogat Malbork 2 1 2-7

14. Skra Kończewice 2 1 1-7

15. Pogoń Smętowo 2 0 6-14

16. Rodło Trzciano 2 0 1-11

B klasa

Grupa II: Korona Cedry Małe - Morena Gdańsk 10:2, UKS Klukowo - Czarni II Pruszcz Gdański 4:4, KS Grabiny Zameczek - Santos Gdańsk (goście nie dojechali), GKS Trąbki Wielkie - Pomerania Gdańsk 3:0, GTS Juszkowo - GKS Żukowo 4:1, Wisła Steblewo - pauza, GTS Rokitnica - GTS Pruszcz Gdański 0:1.

Grupa IV: Unia Klawkowo - MKP Szlachta 2:3, Kolejarz II Chojnice - LZS Bytonia 1:1, Zieloni Łąg - Wda II Lipusz 0:6, Brda Wielkie Chełmy - Grom Leśno 1:3, Sokół Lubnia - Meteor Silno 2:2, Perła Czyczkowy - pauza, Orkan Huta - Olimpia Czersk 1:2.

Grupa VI: OTS Osiek - Centrum Pelplin 1:9, Pomorzanka Skórcz - Supra Kwidzyn 1:11, Sobieski Gniew - KP Wandowo 3:3, pauza - Orzeł Borkowo, Powiśle Pawlice Rakowiec - Orzeł Radziejewo 6:1, Sokół Lubichowo - Korona Rywałd 5:3.

Kościoły zdrowego ciała, siłownie obeszły przepisy

Wideo

Materiał oryginalny: Piłka nożna. Walczyli w III, IV I V lidze oraz A i B klasie - Tczew Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3