Mistrzowie Urody 2015: Trwa głosowanie! [AKTUALNE WYNIKI]

mirz
Nasza zabawa Mistrzowie Urody powiatu gdańskiego rozkręca się z dnia na dzień. Jesteśmy po pierwszym weekendzie głosowania i powoli wyłaniają się pierwsi liderzy, ale oczywiście wszystko może się jeszcze zmienić!

Tutaj sprawdzisz aktualne wyniki głosowania: WYNIKI

To już druga edycja wielkiego plebiscytu "Dziennika Bałtyckiego" organizowanego wspólnie z Targami Kosmetycznymi i Fryzjerskimi URODA, które są największym wydarzeniem w branży fryzjerskiej i kosmetycznej w północnej Polsce. W tym roku nasi Czytelnicy ponownie wybiorą najpopularniejszych fryzjerów i kosmetyczki oraz najlepsze salony fryzjerskie i studia urody na Pomorzu.

Zgłoś swoich kandydatów

Znasz dobrego i sympatycznego fryzjera, fryzjerkę lub kosmetyczkę? Korzystasz z usług zakładu fryzjerskiego lub salonu urody, który chcesz polecić innym? Zgłoś kandydatów do udziału w naszym plebiscycie.
Możesz zadzwonić pod nr tel. 502 499 065 (pn.-pt., 9-15) lub przesyłać e-mail na adres:plebiscyt@prasa.gda.pl. W treści e-maila należy podać imię i nazwisko kandydata lub nazwę salonu fryzjerskiego albo studia urody oraz w miarę możliwości telefon kontaktowy i/lub adres.

Głosowanie trwa do 29 września br.

Finał na Targach URODA
Wszyscy zwycięzcy z każdego miasta i powiatu spotkają się na głównej scenie podczas Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA, które 3 i 4 października odbędą się w centrum wystawienniczo-kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. Tam zostaną wręczone nagrody oraz dyplomy dla Fryzjera lub Fryzjerki Roku, Kosmetyczki Roku, najlepszego w tym roku Salonu Fryzjerskiego oraz Studia Urody.

Czekają nagrody
Na najpopularniejszych fryzjerów lub fryzjerki i kosmetyczki czekają dwuosobowe zaproszenia na pobyty w hotelu z pakietem SPA. Zdobywcy drugich i trzecich miejsc otrzymają dwuosobowe bilety na imprezę kulturalna w Trójmieście, przy okazji której odbędzie się wręczenie dyplomów dla laureatów drugich i trzecich miejsc.

Dodatkowo Kosmetyczki Roku otrzymają zaproszenia na odbywający się przy Targach URODA Ogólnopolski Kongres Wizażystów poświęcony profesjonalnemu makijażowi ślubnemu. Uczestnictwo w wykładach i warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów będzie potwierdzone oficjalnym certyfikatem. Kongres jest organizowany we współpracy z Europejską Akademią Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner.

Salony fryzjerskie i studia urody, które zdobędą najwięcej głosów, będą mogły skorzystać z kampanii reklamowych na łamach „Dziennika Bałtyckiego” i w serwisach www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 2000, 1500 i 1000 zł.

W czasie plebiscytu liderzy rankingów będą prezentowani w gazecie i w internecie. Dla wszystkich kandydatów przygotujemy ulotki i plakaty, które pomogą im walczyć o głosy ich klientów.

Partnerem plebiscytu są Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA

Organizator targów: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

W czerwcu zapłaciliśmy w sklepach mniej niż w maju

Wideo

Dodaj ogłoszenie