Ankieta będzie dotyczyła m Ankieta będzie dotyczyła m

Ankieta będzie dotyczyła m.in. komunikacji w mieście (© Anna Gawrońska)

Mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego mogą pomóc włodarzom miasta w opracowaniu strategii rozwoju Pruszcza. Wypełnione ankiety należy dostarczyć do urzędu miasta do 15 listopada.

W związku z pracami nad projektem dokumentu „Strategia Rozwoju Miasta Pruszcz Gdański na lata 2019 - 2030”, włodarze miasta zachęcają do wypełnienia ankiety.W ankiecie zawarte w ankiecie będą dotyczyły priorytetowych zdań, których powinien podjąć się samorząd, opinia na temat dokonanych do tej pory inwestycji, propozycje wydarzeń kulturalnych, czy ocena komunikacji w mieście. Ankieta jest anonimowa.


Ankiety można pobrać ze strony internetowej urzędu miasta i należy przekazać w formie pisemnej w wersji papierowej lub elektronicznej do urzędu, pokój 13, e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl w terminie do dnia 15 listopada 2019 r.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!