Kolejarze dostali baty

(ganark)
Mecz Czarni kontra Kolejarz obfitował w efektowne akcje. Fot. Arkadiusz Gancarz
Czarni Pruszcz pokonali Kolejarza Chojnice 9:1. Emocji nie brakowało. Widzowie mogli obejrzeć efektowne akcje, dużo walki w środku pola, rajdy skrzydłami i dryblowanie w polu karnym przeciwnika, kończone zdobyciem ...

Czarni Pruszcz pokonali Kolejarza Chojnice 9:1. Emocji nie brakowało. Widzowie mogli obejrzeć efektowne akcje, dużo walki w środku pola, rajdy skrzydłami i dryblowanie w polu karnym przeciwnika, kończone zdobyciem bramki. Gospodarze byli stroną przeważającą od pierwszego gwizdka sędziego. Do przerwy udokumentowali to strzeleniem czterech goli.

Sytuacja wyglądała podobnie w drugiej połowie spotkania. Padały kolejne bramki. Niestety, piłkarze zaczęli też faulować. Sędzia nie pozwolił na zaognienie sytuacji. Zawodnicy grający nieprzepisowo zostali ukarani kartkami. W sumie arbiter pokazał 3 kartoniki, w tym jeden czerwony. Bramki zdobyło aż siedmiu piłkarzy Czarnych. Po dwie Adam Sutkowski i Karol Sikorski.