(© Pixabay)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kolbudach organizuje jutro giełdę pracy dla osób poszukujących zatrudnienia. Giełda odbędzie się w urzędzie gminy.

W piątek, 22 listopada w Urzędzie Gminy Kolbudy, pokój 101, odbędzie się giełda pracy. Spotkanie organizuje GOPS we współpracy z Gdańskim Urzędem Pracy.Podczas giełdy mieszkańcy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy lokalnych firm oraz uzyskać wsparcie doradcy zawodowego. Wśród ofert można znaleźć: zatrudnienie na stanowisko kasjera, dostawcy, pracownika produkcji czy magazyniera.

Ważne jest, aby wszystkie zainteresowane pracą osoby przyniosły na spotkanie swoje CV, w którym opiszą swoje dotychczasowe doświadczenie. Giełda odbędzie się w godz. 10-12.

Praca

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!