Festiwal bramek

(ganark)
Mecz Czarni Pruszcz kontra Wietcisa Skarszewy oglądali Liliana i Grzegorz Śliwińscy z córką Anią. Fot. Arkadiusz Gancarz
Czarni Pruszcz Gdański pokonali Wietcisę Skarszewy 7:2 w meczu II grupy ligi okręgowej. Spotkanie rozpoczęło się minutą ciszy, by uczcić pamięć zmarłego niedawno Edwarda Warsińskiego, a pruszczanie wystąpili z ...

Czarni Pruszcz Gdański pokonali Wietcisę Skarszewy 7:2 w meczu II grupy ligi okręgowej. Spotkanie rozpoczęło się minutą ciszy, by uczcić pamięć zmarłego niedawno Edwarda Warsińskiego, a pruszczanie wystąpili z czarnymi opaskami na ramionach.

Mecz był jednostronny. Już pierwsza akcja Czarnych zakończyła się zdobyciem bramki. Każda następna siała zamęt wśród obrońców Wietcisy. Podwyższenie wyniku było kwestią czasu. Goście obudzili się, gdy było już 3:0 i strzelili kontaktową bramkę. Gospodarze odpowiedzieli tuż przed przerwą. Drużyny schodziły do szatni z wynikiem 4:1.

W drugiej połowie, mimo chęci gościom nie udało się odrobić strat. Zdobyli wprawdzie jeszcze jedną bramkę, ale stracili trzy kolejne. Festiwal strzelecki pruszczan zakończył dopiero gwizdek sędziego.