Deklasacja Jantara

(ganark)
Piłkarze Jantara Pruszcz ponieśli sromotną porażkę na własnym boisku. Gryf Wejherowo pokonał ich 9:1. Do przerwy było 3:0. Grad goli posypał się w drugiej połowie, gdy pruszczanie grali w dziesiątkę.

Piłkarze Jantara Pruszcz ponieśli sromotną porażkę na własnym boisku. Gryf Wejherowo pokonał ich 9:1. Do przerwy było 3:0. Grad goli posypał się w drugiej połowie, gdy pruszczanie grali w dziesiątkę. Stracili sześć bramek, w tym pięć po celnych strzałach Jarka Rompcy. Zawiedzeni kibice już opuszczali trybuny, gdy w ostatnich minutach spotkania gospodarzom udało się strzelić honorową bramkę.