Hotel Merkury w Straszynie

avatarHotel Merkury w Straszynie

Pruszcz Gdański
Niedzielne Rodzinne Obiady Serdecznie zapraszamy na rodzinne obiady w Restauracji Hotelu Merkury w każdą niedzielę. Do zamówienia rodziców (dwa dania główne) zestawy dziecięce gratis (zupa, danie główne, deser, max. 2+2)

Restauracja Luna w Hotelu Merkury

2013-03-24 09:25:00

Nowa sala Restauracyjna i Bankietowa zapewni nastrój zarówno do spotkań w gronie rodzinnym, biznesowym jak i organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Naszą ambicją jest serwowanie potraw smacznych, wykwintnie podanych oraz najwyższej jakości. Restauracja/ Sala Bankietowa może jednorazowo przyjąć do 150 osób.

Do dyspozycji gości oddajemy również całkowicie nowy, klimatyczny Bar utrzymany w nowoczesnej stylistyce ze szczyptą eleganckiego smaku.

Organizujemy:

• przyjęcia weselne
• spotkanie firmowe
• chrzciny, komunie, stypy, imieniny, jubileusze itp.
• szkolenia i konferencje
• catering

www.hotelmerkury.pl

Jesteś na profilu Hotel Merkury w Straszynie - stronie mieszkańca miasta Pruszcz Gdański. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj