Dodaj zdjęcie profilowe

avatarjotka

Pruszcz Gdański

Niezapomniane wrażenia z festynu w Trzepowie...

2013-09-05 16:22:56

W dniu 31 sierpnia 2013r. odbył się festyn w Trzepowie "Pożegnanie Lata".W organizację imprezy zaangażowało się wiele osób, wspaniale wszyscy się bawili a piknik uważa się za bardzo udany! Jedna z uczestniczek zapytana o wrażenia podczas festynu odpowiedziała "...bardzo udana impreza. Dawno w Trzepowie nie było takiego festynu. Widać zaangażowanie mieszkańców Rady Sołeckiej oraz GOK-u, gminy...tak dalej i więcej takich imprez w przyszłości...".
Były konkursy dla dzieci, które prowadzili nauczyciele SP Trzepowo takie jak: bieg w workach, biegi narciarskie, mecz z balonem napełnionym wodą, taniec fantowy z „krzesełkami”.
Dyrektor GOK p. Janusz prowadził imprezę oraz konkursy rodzinn: biegi w łączonych potrójnych spodniach, biegi na czas, przeciąganie liny – dzieci contra dorośli; dziewczęta contra chłopcy, siatkówka, zagadki dla najmłodszych dzieci. Zorganizował pokaz Zumby do którego zaproszono rodziców i dzieci, który prowadziła Justyna Rekowska z Piekła Górnego. (Zajęcia takie odbywają się w GOK na które gorąco zapraszam)
Dzięki sponsorom na wszystkich czekało wiele atrakcji:
1. dmuchańce: zjeżdżalnia i trampolina
2. wata cukrowa
3. pop-corn
4. słodycze
5. nagrody dla dzieci za udział w konkursach
6. kiełbaski, chleb na ognisko – kije do kiełbasek przygotował mieszkaniec Trzepowskich Gór – Czesław Szczypiorowski
7. malowanie twarzy i włosów
8. bańki mydlane puszczane z liny
9. zwijanie zwierząt z balonów
Oprócz wyżej wymienionych atrakcji jeszcze było wiele dodatkowych a mianowicie, malowanie figur gipsowych, w zabawie uczestniczyły najmłodsze dzieci a figurki przygotował miejscowy rzeźbiarz ludowy Zenon Kosater.
Były pokazy strażackie oraz występ laureatów Gminnego Konkursu „ Mam talent” – uczniowie SP w Trzepowie: Konrad Godlewski – śpiew i gra na keyboardzie, Weronika Korda – taniec. Poza tym przejażdżki bryczkami, które prowadzili radny Józef Kulaszewicz – mieszkaniec Piekła Górnego oraz Henryk Szczypiorowski – mieszkaniec Trzepowskich Gór.
Festyn zakończył się wieczorną zabawą przy muzyce , którą prowadził pan Artur Jankowski mieszkaniec Piekła Górnego.

Sponsorzy:
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kolbudy
PGNiG

Jesteś na profilu jotka - stronie mieszkańca miasta Pruszcz Gdański. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj