Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMagda

Pruszcz Gdański

Bezpłatne treningi Sztuk Walki

2013-11-28 08:53:50

Bezpłatne treningi !!!
Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Cieplewie oraz SENSEI Sztuki Walki i Centrum Przygody zapraszają na bezpłatne treningi. Oferta jest kierowana do młodzieży zamieszkującej gminę Pruszcz Gdański w wieku od 12 do 18 lat.
Będą to zajęcia z boksu i samoobrony na bazie brazylijskiego jiu- jitsu, MMA, krav magi oraz street fightingu. Zapewniamy salę do ćwiczeń w świetlicy w Łęgowie, sprzęt oraz wykwalifikowanych trenerów.
Zachęcamy do skontaktowania się z nami i skorzystania z oferty. Spędzenie czasu na treningach przynosi ogromne korzyści. Rozwija sprawność ruchową, umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, pozwala rozładować nagromadzone napięcie i spożytkować nadmiar energii. Jest to terapia poprzez sport.
Zapraszamy !

Jesteś na profilu Magda - stronie mieszkańca miasta Pruszcz Gdański. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj