Dodaj zdjęcie profilowe

avatarjotka

Pruszcz Gdański

Bardzo udany Piknik "Święto Pieczonego Ziemniaka" w Pomlewie

2013-08-22 18:11:43

17 sierpnia odbył się już drugi Piknik "święto Pieczonego Ziemniaka" w Pomlewie. Na wszystkich czekało wiele atrakcji, m.in. II rajd rowerowy o puchar Wójta Gminy Przywidz, zawody w piłce siatkowej, atrakcje dla dzieci, stoiska z różnościami, domowe wypieki, pajda chleba ze smalcem, zabawa taneczna, występ gwiazdy disco polo ANDRE! Ogromny wkład i zaangażowanie wykazał Sołtys Kazimierz Grzenkowski, mieszkańcy Pomlewa a także Szkoła Podstawowa. Jak zawsze istotne dla organizacji tego typu imprez w gminie było wsparcie Wójta, Urzędu Gminnego oraz Gminnego Ośrodka Kultury. Wszystko to sprawiło że impreza była bardzo udana i frekwencja dopisała. Wśród występujących na scenie nie sposób było nie zwrócić uwagi na tutejszych artystów wyłonionych podczas przywidzkiego Mam Talent: Weronikę Hinca, Annę Łukiewicz czy Konrada Godlewskiego. Pięknie zaprezentowały się na scenie siostry Oberlan, Martyna i Kornelia mieszkanki Pomlewa.
Zabawa trwała do późnych godzin rannych...
Wydarzenie wsparło Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, które było głównym sponsorem"Święta Pieczonego Ziemniaka" był PGNiG.
Relację zdjęć z wydarzenia można obejrzeć pod adresem: www.gokprzywidz.pl

Jesteś na profilu jotka - stronie mieszkańca miasta Pruszcz Gdański. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj