Wybierz region

Wybierz miasto

  Trzy świnki

  Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
  Cieplewo, ul. Długa/20a, +48 58 682 85 78

  18:00 Środa, 21 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  "Trzy świnki" to spektakl oparty na dobrze znanej baśni Jennifer Greemmway pod tym samym tytułem. Przedstawienie teatru Vaska z Torunia różni się jednak od oryginału. Głównie za sprawą wilka, który wykreowany został na pokornego, sympatycznego, ceniącego ład i porządek... ekologa.

  Główne bohaterki spektaklu to oczywiście trzy świnki: Damcia - modnisia i elegantka, Wzorcia - mól książkowo-komputerowy i Chrumcia - brudas i obżartuch. Po burzliwej kłótni siostrzanej, świnki rozstają się i każda z nich chce wybudować własny dom na zimę. Jednak, jak się później okaże, nie jest to takie proste. W budowach przeszkadza wilk, który jako stróż ekologii nie dopuszcza do zaśmiecania lasu. Jeden z domów przyciąga jednak jego szczególną uwagę i kiedy chce go sprzątnąć, dostrzega w nim coś, czego nigdy w swoim życiu nie doświadczył.

  Gatunek:
  Baśń
  Reżyseria:
  Brak
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrze znasz Żuławy i Mierzeję Wiślaną? Rozwiąż quiz

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.