Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl "Podwórko"

  Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu
  Cedry Wielkie, ul. Osadników Wojskowych/41, +48 58 683 66 35

  18:30 Piątek, 6 marca

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na przedstawienie teatru amatorskiego PAKT POKOLENIOWY na komedię kryminalną "Podwórko" .Komedia kryminalna napisana przez p. Małgorzatę Jędrzejewską.

  W kamienicy przy ulicy Spokojnej odkryte zostają zwłoki starszej pani. Do akcji wkraczają komisarz Damazy Ciosek i aspirant Igor Berdych. Podczas serii przesłuchań dochodzą do wniosku, że podejrzane są prawie wszystkie… kobiety, sąsiadki denatki, mężczyźni są poza kręgiem podejrzeń. Jak mówi aspirant Byrdych: Odpowiedź na pytanie „dlaczego starsza pani musiała zginąć” pozwoli odpowiedzieć na pytanie „kto to zrobił?”, ale sprawa nie jest łatwa do rozwikłania, bo wszystkie podejrzane mają coś na sumieniu… O teatrze:Pakt pokoleniowy jest amatorskim teatrem z Nowego Stawu. Powstał w 2011 roku z inicjatywy Małgorzaty Jędrzejewskiej. Wystepował m in. w Pelplinie, Suszu, Iławie, Gostycynie. Starym Polu, Kątach Rybackich, Sztumie, Mikołajkach Pomorskich a takze na deskach teatru elbląskiego podczas Przegladu Teatrów Offowych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrze znasz Żuławy i Mierzeję Wiślaną? Rozwiąż quiz

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.