Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl pt. Komisja Biesiadna"

  Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
  Cieplewo, ul. Długa/20a, +48 58 682 85 78

  20:00 Wtorek, 24 lutego

  • 25zł

  W związku z doniesieniami o korupcji, nieprawidłowościach oraz matactwach w sferze biesiadowania, została powołana: "KOMISJA BIESIADNA".

  Zadaniem komisji jest zbadanie celowości, jakości i prawidłowości przebiegu biesiad, a w konsekwencji wnioskowanie o uchwalenie ustawy - “O poprawnym biesiadowaniu w Polsce.”

  Jak powszechnie wiadomo celem biesiady jest zabawić się fajnie, a przy tym zawsze mieć chęć na szał przy śpiewie gremialnym, od czasu do czasu zapijając i zakąszając smacznie.

  Obowiązkiem komisji jest udowodnienie, przy użyciu dowodów rzeczowych, zebranych w sali świadków oraz wszelkich możliwych środków (za które należy uznać np. pieśni i zabawy biesiadne), że owa teza jest ze wszech miar słuszna i popierana przez naród bezwzględną większością głosów.

  Wszystkich chętnych do składania zeznań zapraszamy na posiedzenie komisji, mile widziane jest przedkładanie członkom dowodów rzeczowych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrze znasz Żuławy i Mierzeję Wiślaną? Rozwiąż quiz

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.