Wybierz region

Wybierz miasto

  Setin, Explozer

  Bar Słoneczny
  Pszczółki, ul. Lipowa/2, +48 58 682 91 47

  20:00 Sobota, 11 kwietnia

  • 10zł

  Setin

  Zespół "narodził się" 2013 z grupy muzyków grających do tej pory w różnych innych oraz klimatycznie odmiennych formacjach muzycznych Połączyła nas chęć pogrania muzy w troszkę innej formie niż dotychczas graliśmy, realizujemy więc naszą wspólną symbiozę.

  Explozer

  Zespół powstał w 2009 roku po przyłączeniu do formacji BLITZKRIEG gitarzysty Włodka Mańkowskiego. Ten utalentowany gitarzysta jeszcze na początku lat 90 grał we Lwowie w zespole LAZARET. Po przeprowadzce do Polski dał sie poznać w zespole ENTERPRISE, oraz na krótko jako basista w GHOST. Elementem spinającym poprzedni skład zahaczający jeszcze o BLITZKRIEG jest gitarzysta rytmiczny Krzysztof SIURO Siurnicki. Potężna eksplozja nastąpiła na w 2011 roku, kiedy to w składzie kapeli po odejściu sekcji rytmicznej pojawił się ceniony perkusista Krzysztof MAŁY Jankowski.

  Zamknięcie składu zespołu umożliwiło wznowienie działalności koncertowej, które nastąpiło latem 2011, a także pierwsze przymiarki do rejestracji materiału. W listopadzie zespół nagrał w Gdyńskim Sounds Great Studio swoej pierwsze czteroutworowe demo zatytułowane ROZKURWIEL od utworu pod tym samym tytułem. Muzyka dostępna jest za pośrednictwem platformy MYSPACE.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrze znasz Żuławy i Mierzeję Wiślaną? Rozwiąż quiz

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.