Wybierz region

Wybierz miasto

  Recital Pt. Lady Vivi Is Coming To Town

  Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
  Cieplewo, ul. Długa/20a, +48 58 682 85 78

  18:00 Czwartek, 26 marca

  • 20zł

  Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - recital pt.: "Lady ViVi is coming to town" w wykonaniu Karoliny Piechoty, w reż. Adama Nalepy. Akompaniament i aranżacje: Ignacy Jan Wiśniewski.

  Lady ViVi to artystka niesamowita i tak samo nieprzewidywalna. Niektórzy mawiają, że jej głos rozbija szkło w lampach, oknach i lustrach, nawet tych najmniejszych, kosmetycznych. Dlatego drżyjcie, drogie panie! Amerykański New York Times określił ją mianem "głosu ery atomowej", natomiast francuski Le Figaro "białym krukiem wokalistyki światowej". Ujmuje nie tylko niebanalnym talentem wokalnym, ale również charyzmą oraz wrażliwością sceniczną. To połączenie Madonny i Poli Negri, Michaela Jacksona i Eugeniusza Bodo, tygrysa i kolibra. Jej występ, którego scenariusza nikt z nas nie jest nikt w stanie przewidzieć, to rodzaj spotkania nie tyle z człowiekiem, co ze zjawiskiem, ikoną. To wydarzenie nie pozostawi nikogo obojętnym.

  W programie brawurowego recitalu Karoliny Piechoty znalazły się hity światowej i polskiej muzyki rozrywkowej z repertuaru Raya Charlesa, sióstr Sipińskich, Cyndi Lauper, Radiohead, Elli Fitzgerald, utwory musicalowe i kompozycja Astora Piazzolli.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrze znasz Żuławy i Mierzeję Wiślaną? Rozwiąż quiz

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.