Wybierz region

Wybierz miasto

  Lekcje Niegrzeczności -Kopciuszek (bajka obuwnicza)

  Park Kulturowy Faktoria
  Pruszcz Gdański, ul. Zastawna/, +48 58 682 22 06

  14:00 Niedziela, 16 sierpnia

  • Wstęp wolny

  LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI to przegląd literatury starszej i nowszej w formie udramatyzowanych czytań z domieszką magii teatru, których wspólnym mianownikiem jest różnorako pojmowany, obecny w literaturze dziecięcej od zawsze, „bohater niepokorny".

  Kopciuszek (bajka obuwnicza)
  Reżyseria: Michał Derlatka
  Lekcję poprowadzą: Ewa Jendrzejewska, Jerzy Gorzko, Zbigniew Olszewski, Maciej Szemiel i Jarosław Tyrański. Czytanie wyreżyseruje Michał Derlatka.

  Podobała Wam się myśliwska bajka o Czerwonym Kapturku? Bo nam się podobała. Ba! Pan Narrator lubi ją tak bardzo, że w tym tygodniu chciał Wam ją opowiedzieć jeszcze raz... no, może dwa albo trzy razy... Albo najlepiej cztery do pięciu... Tylko kto by to wytrzymał? Udało mi się go więc przekonać do tego, żeby opowiedział wam inną bajkę tego samego autora - pana Butenko. Będzie zatem o Kopciuszku. (Kto to widział? I znowu znana bajka!). Poprzednio było o szkole i bandzie Zasępy dla nieco starszych, to teraz będzie o Kopciuszku i jego obuwniczych przygodach - dla nieco młodszych. Znając pana Butenkę, podejrzewam że bajka będzie dość niegrzeczna i nie wszystko pójdzie w niej zgodnie ze znanym scenariuszem... Zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrze znasz Żuławy i Mierzeję Wiślaną? Rozwiąż quiz

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.