Wybierz region

Wybierz miasto

  Krótka Piłka & Wajzy

  Bar Słoneczny
  Pszczółki, ul. Lipowa/2, +48 58 682 91 47

  19:05 Sobota, 18 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Krótka Piłka

  Zespół "Krótka Piłka" powstał zimą 2010 r. w Gdańsku. Jego zalążkiem stał się jednoosobowy projekt kompozytora i autora tekstów Pawła Bartosika tworzącego piosenki pod tą właśnie nazwą. Przyjaźń i wspólne próby z basistą Jeremim Tkaczykiem zaowocowały pomysłem na stworzenie w pełni rockowego składu oraz brzmienia. Do zespołu dołączyli kolejno gitarzysta Kuba Gaweł, saksofonista Piotr Barański oraz perkusista Czarek Goździk. Zespół ma sobą koncerty w klubach studenckich oraz na przeglądach i festiwalach rockowych (Neptunalia, Music Youth, Muzyczne UGięcie, Gdyński Magiel Twórczy itd.).

  We wrześniu 2012 r. zespół zawiesił dotyczasową działalność. Chcąc jednak udokumentować miniony okres postanowił nagrać debiutancką płytę pt. "Mowa Miłości", która ukazała się w grudniu 2014 r. Mieści się na niej 14 utworów powstałych w okresie 2007-2011. Rzadko spotykanym zjawiskiem na polskiej scenie muzycznej było nagrywanie płyty przez zespół, który kilka, a nawet kilkanaście miesięcy wcześniej... przestał istnieć (do czasu).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrze znasz Żuławy i Mierzeję Wiślaną? Rozwiąż quiz

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.