Wybierz region

Wybierz miasto

  I Otwarte Mistrzostwa Pruszcza Gdańskiego w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi Leżąc - Stylem Klasycznym

  Stadiom Centrum Kultury i Sportu
  Pruszcz Gdański, ul. Fryderyka Chopina/34, +48 58 682 35 71

  15:30 - 17:30 Niedziela, 14 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  I otwarte Mistrzostwa Pruszcza Gdańskiego o puchar Burmistrza w wyciskaniu wielokrotnym sztangi leżąc - stylem klasycznym.

  W dniu 14.06.2015 r. na stadionie CKIS w Pruszczu Gdańskim rozegrane zostaną I Otwarte Mistrzostwa Pruszcza Gdańskiego o puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego w wyciskaniu wielokrotnym sztangi leżąc - stylem klasycznym. Mistrzostwa rozegrane zostaną w ramach obchodów Dni Pruszcza. Zawody poprowadzi Mistrz Polski w kulturystyce federacji NAC Mieczysław Fijał.

  Mieczysław Fijał jest wielokrotnym zdobywca tytułu Mistrza Polski w kulturystyce. Ostatni tytuł zdobył w tym roku 16.05.2015 r. w Kaliszu. Zawody w wyciskaniu sztangi rozegrane zostaną w dwóch kategoriach wiekowych: do 50 lat i powyżej 50 lat. Waga sztangi zależeć będzie od wagi zawodnika i wyniesie połowę jego ciężaru z dokładnością do 2,5 kg. Przed zawodami odbędzie się ważenie zawodników. W zawodach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat. Zapraszamy wszystkich chętnych do rywalizacji z przeciwnikami, a także ze swoim zmęczeniem. Niech zwycięży najlepszy!

  Plan zawodów:
  15.30 – 16.00 zapisy i ważenie zawodników
  16.00 – 17.30 - zawody
  17.30 finały, rozdanie nagród

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrze znasz Żuławy i Mierzeję Wiślaną? Rozwiąż quiz

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.