Wybierz region

Wybierz miasto

  Gramy dla Maksa Koncert Kompanija Reggae Sound + Lama Sound System

  Bar Słoneczny
  Pszczółki, ul. Lipowa/2, +48 58 682 91 47

  21:00 Piątek, 19 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  zapraszamy wszystkich o dobrym sercu - znajomych i nieznajomych na wyjątkowe wydarzenie...

  Podczas koncertu „Gramy dla Maksa” – zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy, pozwalająca sfinansować rejestrację potencjalnych dawców szpiku zarejestrowanych na akcji „Pomóż Maksowi i Innym!”, która odbędzie się 21 czerwca 2015 roku w Publicznym Gimnazjum w Pszczółkach.

  Kompanija Reggae Sound
  Dotychczas mieli okazję dzielić scenę z takimi artystami jak: Kamil Bednarek, Junior Stress, Damian SyjonFam, Tabu, TaLLib, Sztoss, Cheeba (EastWest Rockers), Kapitan KaCeZet, RaggaFaya, czy Farben Lehre.

  09.04.2015 r. byli gośćmi w Czwórka Polskie Radio, w audycji Strefa Dread prowadzonej przez Mirosława "Makena" Dzięciołowskiego.
  Jako pierwsi i jak na razie jedyni w Polsce nagrali numer z gruzińskim zespołem reggae - Reggaeon. Utwór ten znalazł się na trzecim albumie wydanym w Gruzjina początku czerwca 2014 r.
  Zostali nominowani w plebiscycie 2014, organizowanym przez pismo Free Colours, w kategorii Polska Nadzieja.

  3 stycznia 2015 roku ukazał się ich debiutancki album "Płomień".
  Są finalistami Czwórka Reggae Contest odbywającym się w ramach Ostróda Reggae Festival 2014. KRS jest autorem nieoficjalnego hymnu festiwalu Reggaeland, który odbywa się w Płocku.

  Zagrali także w 2013 roku w ramach tego festiwalu u boku Honorowego Konsula Jamajki - Pani Marii Dembowskiej, a także w 2014 roku na Before Reggaeland. W tym roku zagrają m.in. na głównej scenie festiwalu Reggaeland. Na tę imprezę przygotowali specjalny polsko-gruziński program z zespołem Reggaeon.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrze znasz Żuławy i Mierzeję Wiślaną? Rozwiąż quiz

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.