Wybierz region

Wybierz miasto

  Bregma, Vierna, Czarne Kwiaty

  Bar Słoneczny
  Pszczółki, ul. Lipowa/2, +48 58 682 91 47

  19:00 Sobota, 17 stycznia

  • 10zł

  Bregma

  BREGMA oscyluje w muzyce metalowej zawierającej elementy eksperymentalne z zachowaną melodyjnością utworów. Ten projekt stał się kompilacją wszystkich zdobytych wcześniej muzycznych doświadczeń. Przemyślane oraz umiejętne żonglowanie czterema instrumentami sprawia, iż proponowany przez BREGMĘ finalny produkt pozbawiony jest jakichkolwiek kompromisów. To jednolite podejście każdego z podmiotów BREGMY do tworzenia pozwala na kreowanie czegoś, co jest oderwaniem od codzienności - pozwalającego obcować bliżej nieokreślonego, dającego pierwotną radość z tworzenia i bycia jednocześnie narzędziem sztuki.

  Czarne Kwiaty

  Gramy dla Was. Ostro i bez kompromisów, w małych klubach i na wielkich festiwalach. Przyjdź na nasz koncert a zobaczysz i usłyszysz jak wygląda nasza definicja zajebistej zabawy i rockowego grania. Czarne Kwiaty to nie żart, to sposób życia!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrze znasz Żuławy i Mierzeję Wiślaną? Rozwiąż quiz

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.