Działacze Wybrzeża Gdańsk ogłaszają casting na podprowadzające. Które panie mogą dołączyć do klubu? Wszelkie szczegóły przedstawiamy poniżej.

Lubisz sport żużlowy, a dodatkowo dysponujesz dobrą prezencją i przebojowością? Biorąc udział w castingu masz szansę dołączyć do zespołu gdańskich podprowadzających i hostess!

Jeśli masz od 18 do 24 lat oraz około 175 cm wzrostu - jedno z miejsc w grupie hostess GKŻ Wybrzeże czeka właśnie na Ciebie. Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym casting@wybrzezegdansk.pl. Prosimy o przesyłanie wiadomości zawierających kilka słów o sobie, numer telefonu kontaktowego, datę urodzenia, oraz - koniecznie - zdjęcie lub zdjęcia przedstawiające twarz oraz całą sylwetkę kandydatki.

Drogą elektroniczną przeprowadzony zostanie jedynie pierwszy, wstępny etap selekcji zgłoszeń. Po nim grupa wybranych kandydatek na podprowadzające weźmie udział w drugim etapie castingu.

Na maile czekamy do 6 marca. Jeśli "czarny sport" to Twoja pasja, spróbuj swoich sił. Masz niepowtarzalną szansę na przeżycie wyjątkowej przygody oraz bycie w samym centrum wydarzeń![/cyt]

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!