(© Przemyslaw Swiderski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bułgarski pomocnik, Simeon Sławczew, wkrótce może znowu założyć biało-zielony trykot. Działacze Lechii chcą bowiem ponownie wypożyczyć zawodnika ze Sportingu Lizbona.

W ubiegłym sezonie Simeon Sławczew wystąpił w 23 meczach Lotto Ekstraklasy. W 17 z nich pojawił się na murawie w pierwszej jedenastce. Na listę strzelców co prawda się nie wpisał, ale zbierał dobre noty. I wszystko wskazuje na to, że w Lechii wkrótce ponownie go zobaczymy.

23-latek ma na swoim koncie już występy w seniorskiej reprezentacji Bułgarii. W pierwszej kadrze rozegrał siedem meczów.

Od kilku dni natomiast przesądzone jest to, że z Lechią rozstanie się Aleksandar Kovacević. Serbski pomocnik zostanie sprzedany do norweskiego FK Haugesund. Jak informował we wtorek Piotr Koźmiński, dziennikarz „Super Expressu”, Lechia zarobi na transferze około 100 tysięcy euro, a także dostanie solidny procent od ewentualnej sprzedaży tego zawodnika do kolejnego klubu.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!