- Toaleta w Szkole Podstawowej w Pszczółkach wygląda jak na dworcu 20 lat temu, a korzystają z niej małe dziewczynki - zaalarmowała nas Czytelniczka. Szkoła odpowiada, że na remont nie wystarczyło pieniędzy, ale toaleta zostanie wyremontowana latem.

- Nie widziałam tak obrzydliwej toalety od lat 90. ubiegłego wieku - alarmuje po wizycie w toalecie w Szkole Podstawowej w Pszczółkach nasza Czytelniczka. - Wygląda jak toaleta w noclegowni dla bezdomnych albo na dworcu 20 lat temu, a korzystają z niej małe dziewczynki.

Szkoła tłumaczy, że na remont toalety nie wystarczyło pieniędzy, ale ma zostać odnowione latem.

- W ubiegłym roku przebudowaliśmy parter budynku z przysposobieniem pomieszczeń na potrzeby przedszkola. Wyremontowaliśmy toalety w skrzydle dla klas IV -VI. Na pozostałe zabrakło pieniędzy. Przebudowa pozostałych toalet przewidziana jest w wakacje - mówi Marzena Biernacka, dyrektor szkoły.

Czytaj także

  Komentarze (5)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Rodzic (gość)

  To jeszcze ta lepsza toaleta. Dzieci nie chodzą do toalety żeby "niczego nie złapać" albo żeby farba z tynkiem nie spadła im na głowę. Jedyne co można usłyszeć to Pani Wójt nie daje pieniędzy a z drugiej strony ze Pani Dyrektor nie zgłasza problemu Gminie. Standard w Gminie.

  skowarcz (gość)

  Dochody podatkowe w Gminie Pszczółki na jednego mieszkańca są mniejsze niż w Gminie Suchy Dąb więc nie ma co się dziwić, że nie starczyło na remont. Swoją drogą może Wójt Gminy i Skarbnik wyjaśnią jak kontrolują deklaracje podatkowe podatników i jakie są efekty ich pracy.

  Rodzic (gość)

  Toalety dla dziewczynek w SP w Pszczółkach są obrzydliwe... Temat powinien zostać nagłośniony może w końcu to się zmieni... Ps. Jeżeli Pani Biernacka nie ma pieniędzy na remont to może powinna udać się po wsparcie do Pani wójt... Albo pozwolić dziewczynkom korzystać z toalet które są na wyższym piętrze juz wyremontowane...

  sąsiad (gość)

  Panie Rozemberk niech pan pokaże zdjęcie toalety u tej czytelniczki której ta się nie podoba to będziemy mieli lepszy ogląd na tę sprawe. Albo własną .chociaż lepiej nie, bo jak ostatnio u pana chciałem skorzystać z toalety to pan mówił że panu wodę odcięli.