(© Materiały prasowe)

Koncert Golden Life i innych gwiazd rocka, Jarmark Twórców Ludowych, zabytkowe auta - to niektóre z atrakcji festiwalu Rockblu w Przywidzu.

To już trzeci Rockblu Przywidz Festiwal. Impreza odbędzie się 13 sierpnia, w godz. 12-22 na Bulwarze Czerwonych Gitar w Przywidzu.

To właśnie tu znajduje się pomnik Korzenie Rocka, na którym zawieszane są pamiątkowe, stalowe winyle, honorujące polskie zespoły rockowe i bluesowe. W plejadzie gwiazd znalazły się już takie sławy jak: Czerwone Gitary, Kombi, Oddział Zamknięty oraz Harlem.

Gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu będzie zespół Golden Life, który w tym roku obchodzi 30-lecie pracy artystycznej. Na urodzinach wraz z muzykami pochodzącymi z Gdańska wystąpią: Marek Kościkiewicz - DeMono, Krzysztof Jaworski - Harlem, Tomek Lipiński - Tilt, Brygada Kryzys, Krzysztof Skiba - Big Cyc oraz Tymon Tymański - Kury, Tymon&The Transistors.

Zaproszeni goście zagrają i zaśpiewają wraz z jubilatami największe przeboje popularnych Goldenów - Oprócz „Błękitnego Nieba”, „Helikopter” czy „Dobra, Dobra, Dobra”, będzie można także usłyszeć przeboje z najnowszej płyty Golden Life, zatytułowanej „Siedem”.

Gościem festiwalu będzie również trójmiejski zespół Radio Bagdad, który zagra całą debiutancką płytę „Słodkie koktajle Mołotowa” z okazji jej 10-lecia, zespół Konsternacja, stawiający pierwsze kroki na wielkich scenach oraz zespół Absyntia.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla całych rodzin. Po raz trzeci odbędzie się Przywidzki Folwark, na którym już od południa będzie można zakupić rękodzieło i produkty twórców regionalnych. Jarmark Twórców Ludowych usytuowany będzie wzdłuż bulwaru Czerwonych Gitar! Co roku podczas festiwalu odbywa się zlot miłośników aut zabytkowych OldMobile. Nie zabraknie go też i w niedzielę. Przywidz odwiedzą również Harleyowcy z Trójmiasta.

Oprócz koncertów, zabaw i Jarmarku Twórców Ludowych, będzie zabawa dla miłośników czytania. Za przysłowiowy datek, który wrzuci się do puszki Fundacji Hospicyjnej im. Św. Franciszka - Ksawerego w Przywidzu, będzie można nabyć książkę - niespodziankę.Muzyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!