W niedzielę na Muzycznej Scenie wystąpi z koncertem Artur Andrus - artysta kabaretowy, autor tekstów i piosenek W niedzielę na Muzycznej Scenie wystąpi z koncertem Artur Andrus - artysta kabaretowy, autor tekstów i piosenek

W niedzielę na Muzycznej Scenie wystąpi z koncertem Artur Andrus - artysta kabaretowy, autor tekstów i piosenek (© Fot. Przemek Świderski)

Spektakle „Par paranoje” i Braciszek i siostrzyczka” oraz koncert Artura Andrusa to repertuar drugiego tygodnia Faktorii Kultury.

W sobotę Teatr Wybrzeże na pruszczańskiej scenie ponownie wystawi „Par paranoje” Charlesa Ludlama, autora zabawnej komedii „Tajemnicza Irma Vep”, która swoją premierę miała na tej scenie i cieszyła się dużym powodzeniem. Na scenie zobaczymy Annę Kociarz jako doktor psychiatrii Karen Gold, jej męża, doktora Leonarda Silvera gra Robert Ninkiewicz. Cezary Rybiński wciela się we Freda, artystę malarza, jego żonę gra Katarzyna Z. Michalska (w zastępstwie za Justynę Bartoszewicz). Początek przedstawienia o godz. 21.

W niedzielę, 9 lipca, najmłodsi w ramach 26 Lekcji Niegrzeczności zobaczą spektakl Braciszek i Siostrzyczka. Sztuka rozpocznie się o godz. 14.

Wieczorem na Scenie Muzycznej pojawi się Artur Andrus. Czy zaśpiewa „Piłem w Spale, spałem w Pile”, jedną ze swoich bardziej rozpoznawalnych piosenek - to się okaże. Początek koncertu o godz. 20.


Info z Polski. Przegląd wiadomości z tygodnia (29.06)

Imprezy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!