W środę, 12 lipca, podczas sesji Rady Miasta Pruszcz Gdański wręczone zostały nagrody laureatom konkursów: Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego oraz Rodzinny Ogród Działkowy oraz Działka roku 2017. Aby obejrzeć zdjęcia kliknij w GALERIĘ

Jak co roku w okresie wakacyjnym komisja konkursowa w skład, której wchodzą Radni Rady Miasta Pruszcz Gdański oraz pracownicy Urzędu Miasta wyłoniła zwycięzców kolejnej edycji konkursów.

Poniżej lista nagrodzonych osób:
Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego w 2017 r.

Komisja konkursowa po dokonaniu przeglądu zgłoszonych do konkursu balkonów i posesji, postanowiła przyznać:
w kategorii balkon:
I miejsce: Katarzyna Królikowska
II miejsce: Joanna Strzelec
II miejsce: Anna Łangowska 
III miejsce: Agnieszka Serafin

Wyróżnienia:
Irena Leszczyńska
Podziękowania za udział:
Janina Kościelak
Genowefa Rozenkiewicz

w kategorii posesja:
I miejsce: Bożena i Andrzej Heś
II miejsce: Witold Kwiatkowski
III miejsce: Marzena Duszyńska

Rodzinny Ogród Działkowy oraz Działka 2017 r. w kategorii „Rodzinny Ogród Działkowy 2017”:
I miejsce – ROD im. Żwirki i Wigury
II miejsce – ROD Wiosna
III miejsce – ROD im. Nad Radunią
Wyróżnienie:
ROD im. Jana Kochanowskiego
ROD im. Józefa Kraszewskiego
ROD Primowiec
ROD Cukrownik

w kategorii „Działka 2017 r”:
ROD im. Żwirki i Wigury:
podkategoria: działka rekreacyjna
I miejsce – działka nr 153 – Monika Kusiak,
I miejsce - działka nr 14 – Grzegorz Ludwicki,
podkategoria: działka owocowo – warzywna
I miejsce – działka nr 193 – Grzegorz Szadkowski,
I miejsce - działka nr 16 – Magdalena Sopata,
II miejsce – działka nr 30 - Stanisław Wójcik,

ROD Wiosna:
podkategoria: działka rekreacyjna

I miejsce – działka nr 98 – Katarzyna Michałkiewicz,
II miejsce – działka nr 52 – Ryszard Pedynkowski,
III miejsce – działka nr 53 – Bożena Ropiak,
podkategoria: działka owocowo – warzywna
I miejsce – działka nr 55 – Urszula Roślicka,
II miejsce – działka nr 31 – Gertruda Porzyczka,
III miejsce – działka nr 65 – Dariusz Czaja,

ROD im. Nad Radunią:
podkategoria: działka rekreacyjna

I miejsce – działka nr 120 – Andrzej Łukaszczuk,
II miejsce – działka nr 91 – Kazimiera Janisz,
III miejsce – działka nr 96 – Kamila Morawska,
podkategoria: działka owocowo – warzywna
I miejsce – działka nr 61 - Bogusława Majstruk,
II miejsce – działka nr 10 – Józef Żoch,
III miejsce – działka nr 8 – Mieczysław Krzysztoforski,

ROD im. Jana Kochanowskiego:
podkategoria: działka rekreacyjna

I miejsce – działka nr 160, Mieczysław Siemiński,
II miejsce – działka nr 122 – Joanna Mikołajczyk,
III miejsce – działka nr 150 – Olga Łukoszczuk,
podkategoria: działka owocowo – warzywna
I miejsce – działka nr 91 - Waldemar Fabisiak,
II miejsce – działka nr 80 – Beata Boczar,
III miejsce – działka nr 180 – Franciszek Kolonista,

ROD im. Józefa Kraszewskiego:
podkategoria: działka rekreacyjna

I miejsce – działka nr 33 – Tadeusz Wirkus,
II miejsce – działka nr 32 – Małgorzata Mówińska,
III miejsce – działka nr 194, Wojciech Brzeski,
Wyróżnienie:
działka nr 264 – Sławomir Filipek,
działka nr 64, Aurelia Lipka,
podkategoria: działka owocowo – warzywna
I miejsce – działka nr 154 – Krzysztof Stefaniak,
II miejsce – działka nr 270 – Waleska Dawidowska,
III miejsce – działka nr 109A – Tadeusz Grabda,
Wyróżnienie:
działka nr 271 – Jan Żukowski,
działka nr 276 – Jan Rembisz,

ROD Primowiec:
podkategoria: działka rekreacyjna

I miejsce – działka nr 16 – Aneta i Tomasz Suchomscy,
II miejsce – działka nr 38 – Dorota Schoska,
III miejsce – działka nr 14 – Tomasz Rajski,
Wyróżnienie:
działka nr 3 – Justyna i Hubert Krasińscy,
podkategoria: działka owocowo – warzywna
I miejsce – działka nr 67 – Krystyna Rogozińska,
II miejsce – działka nr 56 – Bogumiła i Eugeniusz Bożewscy,
III miejsce – działka nr 18 – Tadeusz Ujazdowski,

ROD Cukrownik:
podkategoria: działka rekreacyjna

I miejsce – działka nr 12 – Henryk Makuch,
II miejsce – działka nr 28/I – Anna Reszczyk – Piec,
III miejsce – działka nr 75 – Ilona i Dariusz Ciesielscy,
podkategoria: działka owocowo – warzywna
I miejsce – działka nr 28/II - Adolf i Zdzisława Czerwiec,
II miejsce – działka nr 13 – Irena Brodalska,
III miejsce – działka nr 19 - Stanisława i Tadeusz Kula.


Zobacz jak przycinać winorośl:

Konkursy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!