Służby porządkowe usuwają konary, gałęzie po nocnej burzy, których nie brakowało w różnych częściach miasta. W godzinach porannych zamknięto mostek w parku przy Mickiewicza. Zwisający konar mógł w każdej chwili spaść.

Silny wiatr, który towarzyszył burzy połamał gałęzie drzew rosnących m.in.na terenie koło kościoła Podwyższenia Krzyża Św. (część z nich spadła na chodnik przy ulicy Wojska Polskiego), na skwerku koło Metalzbytu, nad Radunią w okolicach CKiS i kąpieliska miejskiego.

Nie oszczędził też drzew w parku przy Mickiewicza. Połamane gałęzie i konary znalazły się w okolicy mostka czy w wodzie. W godzinach porannych zamknięto przejście przez mostek. Konar zwisający tuż nad mostkiem mógł w każdej chwili spaść.. Służby porządkowe, po zabezpieczeniu terenu sprowadziły samochód z podnośnikiem, by obciąć nadłamany fragment drzewa.

Czekamy na zdjęcia ulewy i burzy w Waszej miejscowości!

Ulewy w powiecie gdańskim - 11 sierpnia 2017. Prześlij na adres: db.pruszcz@prasa.gda.pl
MAPA OPADÓW - SPRAWDŹ PROGNOZĘ


Poniżej prezentowane są prognozy opadów dla Gdańska. Kliknij w obrazek, aby wybrać inne miasto.

miasto

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!