Od najbliższego poniedziałku NZOZ Centrum Medyczne w Pruszczu Gd., działające przy al. Waląga zmienia adres. Lekarze będą przyjmować w nowej placówce przy ul. Wojska Polskiego, tuż przy Restauracji u Jakuba, obok Prokuratury Rejonowej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od najbliższego poniedziałku NZOZ Centrum Medyczne w Pruszczu Gd., działające przy al. Waląga zmienia adres. Lekarze będą przyjmować w nowej placówce przy ul. Wojska Polskiego, tuż przy Restauracji u Jakuba, obok Prokuratury Rejonowej.

- Nowy budynek jest już gotowy i w sobotę będziemy się przeprowadzać - informuje Jarosław Wasilewski, prezes spółki. - Od poniedziałku zapraszamy naszych pacjentów do nowej siedziby. Znajdzie się w nim cały zespół lekarzy rodzinnych.

Jak zapewnia lekarz, nowe miejsce to lepsze warunki.
- Pacjenci będą leczeni w nowych komfortowych gabinetach, dojazd będzie wygodniejszy, ponieważ w okolicy jest dużo miejsc parkingowych na ogólnodostępnym placu lub obok kościoła - podkreśla prezes.

Nie zmieniają się numery telefonów do rejestracji, swoich gabinetów nie zmieniają także laryngolog - pozostaje przy al. Waląga oraz ginekolog - przy ul. Raciborskiego. Przychodnia jest czynna w godzinach 8 - 19.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Wojciech (gość)

Ta przychodnia to jakaś chorendalna pomyłka...
Spróbujcie się dodzwonić do rejestracji. Dzwoniłem przez ponad godzinę bezskutecznie, ciągle zajęte, a dlaczego zajęte ? bo panie odkładają słuchawki na bok żeby im widocznie pacjenci nie przeszkadzali w piciu kawy i opowiadaniu dowcipów. Nie piszę tego gołosłownie, byłem świadkiem takiej sytuacji, ponieważ nie mogłem w żaden sposób się dodzwonić, musiałem się zwolnić z pracy i pojechać na miejsce. Widok w rejestracji jak opisałem wyżej.
W swojej irytacji wziąłem telefon stojąc lekko z boku i próbuję zadzwonić na rejestrację. Oczywiście panie nie podnoszą słuchawki...
Podszedłem do okienka i zapytałem dlaczego nie odbierają telefonu ? W odpowiedzi głucha cisza...
Może Pan prezes zainteresuje się tymi telefonami i paniami pracującymi na wizerunek jego spółki bo to co robią to jakaś kpina a nie obsługa pacjenta

pinio (gość) (Ezil)

Ezil to typowy maruder nic mu się nie podoba wystarczy popatrzeć na inne fora gdzie się wypowiada, same narzekanki, pewnie by chciał przychodnię u siebie bo pewnie spędza w przychodni cały dzień.

Anka-Pruszczanka (gość)

Jak Ci nie odpowiada to się przepisz do innej przychodni, a nie narzekasz... starają sie, budują nowy budynek a tu taki maruda pierdzieli... poza tym przy jakubie zatrzymują się autobusy żaden problem!!!

Ezil (gość)

"w okolicy jest dużo miejsc parkingowych na ogólnodostępnym placu lub obok kościoła"

A kto samochodu nie ma, niech zap...la z gorączką pareset metrów dalej...