Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jak informują synoptycy, w poniedziałek, 20 marca 2017 r. na Pomorzu będzie deszczowo, ale dość ciepło.

W dzień zachmurzenie duże i opady deszczu, przejściowo w ciągu dnia zanikające. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr umiarkowany i porywisty, wieczorem słabnący, południowy, skręcający na zachodni i południowo-zachodni.

Prognoza pogody dla Pomorza na 20.03.2017 r.:

[x-news]
[zaj_kat]
W nocy z poniedziałku na wtorek zachmurzenie duże i opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C do 7°C. Wiatr słaby, szybko wzmagający się do umiarkowanego i dość silnego, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni i południowy.

We wtorek w dzień zachmurzenie z większymi przejaśnieniami. Okresami przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 8°C do 11°C. Wiatr rano umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, stopniowo słabnący, południowo-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże, później większe przejaśnienia. Początkowo miejscami opady deszczu. Lokalnie oblodzenie dróg i nawierzchni. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C, lokalnie około 0°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni i zachodni.

Źródło: IMGW-PIB

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!