Byliśmy na oficjalnej konferencji poświęconej prezentacji ramówki Polsat Cafe. Co znajdzie się w programie? Szykuje się sporo nowości i ciekawych propozycji. Będą to: Z Kamerą u Kardashianów, Czar nagości, Uciekające panny młode, Gry małżeńskie, Demakijaż, Kulisy Tańca z gwiazdami, Gwiazdy na dywaniku, Zoom na miasto i Szpital dziecięcy. Zobaczcie, jak na oficjalnej konferencji wypadły gwiazdy tych programów!

Walka o piersi


W „Walce o piersi” poznamy historie kilku kobiet zmagających się z różnymi schorzeniami piersi. Każda z nich jest pod opieką dr n. med. Elżbiety Radzikowskiej, Ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej w warszawskim szpitalu MSWiA.
W „Walce o piersi” poznamy osiem Pań, które zdecydowały się opowiedzieć swoje historie – niekiedy są one szokujące lub wręcz przerażające, lecz te kobiety są zawsze pełne wiary, że wreszcie uporają się z problemami. Bohaterki programu opowiadają o trudnej, niekiedy dramatycznej walce ze śmiertelną chorobą, ale także o życiu z wadami piersi, które odbierają radość życia. Usłyszymy o przemocy fizycznej i psychicznej ze strony najbliższych, o deformacji piersi i o kompleksach, które utrudniają kontakt z ludźmi. Każda z Pań jest inna, ale problemy z którymi się borykają mogłyby być doświadczeniem każdej z nas.

Uciekające panny młode


Która kobieta nie marzy o białej sukni z pięknym welonem, o pięknie przystrojonym kościele, marszu Mendelsona i całym tym cudownym ślubnym rozgardiaszu? Niestety czasami zdarza się, że okoliczności, zdrowy rozsądek lub emocje w ostatniej chwili mówią NIE RÓB TEGO! W tym serialu poznamy historie panien młodych, które dosłownie lub w przenośni uciekły sprzed ołtarza. Co lub kto je do tego skłonił? Czy podjęły słuszną decyzję? Czy zmieniły zdanie? W każdym odcinku opowiemy historię jednej pary narzeczonych. Akcja toczy się w trakcie przygotowań do wielkiego dnia i oczywiście w niepowtarzalnej atmosferze salonu z sukniami ślubnymi.
Premierowy odcinek zobaczymy w środę, 15 marca o godz. 21:00.Co warto obejrzeć w najbliższych dniach? Sprawdźcie:
Gry małżeńskie


To jedyny show, w którym żony zachęcają swoich mężów do flirtu z inną kobietą. Jak daleko pozwolą im się posunąć?

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    pola

    Od jakiegoś czasu nie oglądam Polsatu z powodu długich reklam pomiędzy filmami i programami, ale "Gwiazdy na dywaniku" chętnie zobaczę :)