(© Szymon Starnawski /Polska Press)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

To już oficjalna informacja. Michał Mak w przyszłym sezonie nie zagra w biało-zielonych barwach. Zawodnik gdańskiej Lechii został wypożyczony do Śląska Wrocław.

To była w zasadzie tylko formalność. W środę Michał Mak pozytywnie przeszedł testy medyczne w Śląsku Wrocław i oficjalnie został zaprezentowany jako zawodnik tego klubu. Obie drużyny podpisały umowę, w myśl której Mak będzie wypożyczony na jeden sezon. Ponadto, Śląskowi będzie przysługiwało prawo pierwokupu.

Michał Mak już w poprzednim sezonie zmienił latem barwy klubowe. Również na zasadzie wypożyczenia odszedł do niemieckiego drugoligowca - Arminii Bielefeld. Rozegrał tam jednak tylko jedno spotkanie i wrócił zimą do Gdańska. W Lechii w rundzie wiosennej pojawił się na boiskach Lotto Ekstraklasy czterokrotnie.

Dodajmy, że wszystko wskazuje na to, że z Lechią rozstanie się wkrótce również Rafał Janicki. On z kolei ma trafić na zasadzie rocznego wypożyczenia do Lecha Poznań.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!