Nowy film Wojciecha Smarzowskiego "Kler". Film Smarzowskiego o duchowieństwie "Kler" wywoła burzę? Oficjalny zwiastun "Kler" Smarzowski

W sieci pojawił się właśnie zwiastun najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego pt. "Kler". Pokazuje życie księży katolickich w Polsce. Obraz na pewno nie spodoba się głęboko wierzącym, gdyż pokazuje duchowieństwo w złym świetle. Zobaczcie zwiastun filmu "Kler". Kiedy film "Kler" Smarzowskiego wejdzie do kin?

Wojciech Smarzowski "Kler"

W poniedziałek 6 sierpnia na serwisie youtube.com pojawił się zwiastun najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego pt. "Kler". Jak można domyślić się po tytule, opowiada on o życiu kapłanów Kościoła Katolickiego. Jednak nie jest to życie skromne, oddane tylko bliźnim i Bogu, tylko zakłamane, chciwe i suto zakrapiane alkoholem.

Jednego można być pewnym, film odbije się szerokim echem w środowisku katolickim.

Nie jest to zaskoczeniem, że film Smarzowskiego będzie wzbudzał dużo emocji. Reżyser przyzwyczaił już widzów do szokujących obrazów w takich filmach jak np. "Wołyń", "Dom Zły" czy "Drogówka".

Film "Kler" Wojciecha Smarzowskiego- fabuła, opis

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce... Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.

Wszystko o Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych 2018 w Gdyni:

wideorelacje, galerie zdjęć, recenzje i ciekawostki

Film "Kler"- zwiastun

Wojciech Smarzowski "Kler"- kiedy premiera?

Premiera filmu "Kler" zaplanowana jest na 28 września 2018. Warto dodać, że obraz dostał już nominacje do nagrody Złote Lwy w konkursie głównym.

Zobacz też: MUZOtok: Arkadiusz Jakubik

Wideo

as

  • Dziennik Bałtycki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

25.11.2018, 10:01

Oglądajcie film Kler Online na http://kler-film.lnfo.pl/

25.11.2018, 10:01

Oglądajcie film Kler Online na http://kler-film.lnfo.pl/

25.11.2018, 10:01

Oglądajcie film Kler Online na http://kler-film.lnfo.pl/

14.10.2018, 19:56

ogladaj w hd http://pokazywarka.pl/klerhd/

08.10.2018, 00:37

kler film ogladajcie tu: forom.pl/kler

06.10.2018, 10:41

http://goodtube24.pl/kler-2018-online/

26.09.2018, 22:17

dlaczego aborcjoniści spalili w ubiegłym tygodniu nasz samochód?i

Bo chcą nas zastraszyć abyśmy zaprzestali pokazywania prawdy o aborcji. Są wobec niej całkowicie bezsilni gdyż szybko odsłania wszystkie ich kłamstwa, które wmawiają Polakom od wielu lat.

Swoją propagandę rozpowszechniają nieustannie. Już za kilka dni odbędzie się w Warszawie tzw. marsz dla bezpiecznej aborcji, w trakcie którego będą oszukiwać, że aborcja to bezpieczny "zabieg medyczny" ratujący życie kobiet. Kłamstwa, które za chwilę będą rozpowszechniać na ulicach stolicy, już od kilku tygodni promują za pomocą sprzyjających im mediów.

Przedstawiają aborcję jako szybki, bezpieczny i dobroczynny "zabieg", z którego Polki powinny masowo korzystać. Prawda jest jednak zupełnie inna.

Kobiety umieraja

Wystarczy kilka minut aby znaleźć w internecie mnóstwo przerażających świadectw napisanych przez osoby, które dały się nabrać na manipulacje aborcjonistów. Na jednym z kobiecych for dyskusyjnych znalazłam wypowiedzi dotyczące jednej z "klinik" w Niemczech, leżącej niedaleko polskiej granicy. W tym kraju już spełniły się postulaty zwolenników zabijania dzieci - aborcja jest tam legalna i szeroko dostępna. A czy bezpieczna?

"

26.09.2018, 22:14

Że chleja i liczą kasę to normalka w mafii. Ale satanisci, pedofilia i homoseksualiści to już dramat!!!

26.09.2018, 22:13

Q kraju mafii KK tez jest mafią

23.09.2018, 13:03

Podzękuj komunistom za podpisanie Konkordatu przez który wszyscy musimy płacić na kościół. To jedno,
Drugie, to uważasz że ludzie do kościoła dzisiaj chodzą ponieważ... nie ma podatku od zadeklarowanego wyznania?

22.09.2018, 21:44

Ruch 11 Listopada wzywa wszystkie środowiska polityczne, autorytety moralne, a w szczególności dziennikarzy polskich do rozpoczęcia publicznej, ogólnonarodowej dyskusji na temat opuszczenia strefy Schengen i ewentualnie Unii Europejskiej w obliczu nasilających się tendencji antynarodowych, które zaowocowały głosowaniem przeciwko Węgrom 12 września br. w Parlamencie Europejskim. 

Uważamy, że niszczenie pozycji państw narodowych w UE będzie się nasilało, co zagraża dalszemu istnieniu polskiego narodu i naszego państwa. W tej sytuacji konieczne jest podjęcie publicznej, ogólnonarodowej debaty o przyszłości Polski w UE.

22.09.2018, 08:44

Możemy być bogaci ale bedziemy niewolnikami we własnym kraju jak oddamy nasze złoża. 
Syngaz gaz łupkowy!!!!! Geotermia!!!!! A my palimy śmieciami!!!!! Siedzimy na zyle złota a klepiemy biedę przez zdradzieckie i zlodziejskie rządy!!!!Złoża warte setki bilionów złotych a my nie mamy pieniędzy???

19.09.2018, 13:53

To jest wątek dotyczący artykułu Nowy film Wojciecha Smarzowskiego "Kler". Film Smarzowskiego o duchowieństwie "Kler" wywoła burzę? Oficjalny zwiastun "Kler" Smarzowski

08.09.2018, 21:03

Rabini i Imamowie nie są w Polsce problemem. Dlatego nikogo filmy o nich nie interesują!

08.09.2018, 20:57

To nie są "zachowania grupki księży" ale zorganizowany proceder! Poczytaj coś o raportach z dochodzeń w Irlandii i USA!

08.09.2018, 07:21

Przerażająca jest Twoja arogancja i ignorancja równocześnie człowieku..

07.09.2018, 16:19

W Niemieckim Obozie KL Sztutthof od 05.09.2018 znajduje się wystawa poświęcona więźniom homoseksualistom, patronat nad tym czymś objął niemiecki ambasador z Gdańska. Pomysłodawcą wystawy jest Piotr Ch (34l.) ze Sztutowa (kawaler)
02.09.2018 była duża uroczystość pamięci pierwszego transportu więźniów do obozu Msza Św w intencji pomordowanych itd. Po 3 dniach tworzy się niewiadomo komu potrzebną i doczego wystawe pamięci homosi w Muzeum Stutthof. Jest tyle nacji i narodowości które ginęły w tym obozie a nie są lub nigdy nie były upamiętnione przez tak dostojną wystawę jaką jest obecna wystawa pamięci sodomitów. Jestem zbulwersowany i zażenowany zarządem Muzeum Stutthof, że dopuściły się upamiętniać promil więżniów o wątpliwej moralności, zapominając jednocześnie o tysiącach innych często bohaterach.

07.09.2018, 10:12

Papież i biskupi to pedofilia i lewactwo i komunizm.

07.09.2018, 10:10

Znieść celibat!!! Od ra

07.09.2018, 10:09

Największą pedofilia jest na gorze wśród biskupów itp.

07.09.2018, 10:08

Stop pedofilii i homo w KK!!

05.09.2018, 22:42

Czemu nie wprowadzi się podatku kościelnego???2% na rzecz kościoła wierni płacą a reszta się wypisuje!!!i tak powinno być, a nie że w Polsce każdy mówi że jest katolikiem!!!będzie jak w Niemczech puste kościoły i wtedy zobaczą ilu mają wierzących!!!

15.08.2018, 16:07

Ocenianie KK na podstawie zachowan grupki ksiezy ktorzy nigdy nie powinni otrzymac swiecen jest jak wnioskowanie na podstawie twojego wpisu ze wszyscy Polacy sa analfabetami (to tak "trędu").

12.08.2018, 15:57

Ruch 11 Listopada Mariana Kowalskiego to ostatnia szansa dla Polakow. Oglądajcie Idź Pod Prąd TV.

11.08.2018, 20:57

Wystawiajmy i głosujmy na patriotów do wyborów samorządowych!!! Dość zdrajców z IIIRP I okrągłego stołu!!! Czas ma Ruch 11 Listopada Mariana Kowalskiego i prawdziwych narodowcow!!!