Sołtys Wioleta Frydrych wspólnie z Radą Sołecką w Trąbkach Wielkich 16 grudnia 2016 r. zorganizowała już po raz czwarty "Sportową Sołecka Biesiadę". Na to spotkanie zaprosiła 75 mieszkańców sołectwa, którzy w 2016 r. reprezentowali sołectwo we "Współzawodnictwie Sportowym Sołectw o Puchar Gminy Trąbki Wielkie 2016”.

Wioleta Frydrych po powitaniu wszystkich, którzy przyjęli zaproszenie i przybyli na spotkanie sołeckiej rodziny sportowej, przedstawiła w szczegółach starty poszczególnych mieszkańców i wyniki współzawodnictwa drużynowego w poszczególnych konkurencjach Pucharu Gminy 2016.

Wszyscy wyczytani w trakcie ich prezentacji otrzymali gorące brawa. W końcowej fazie swojego wystąpienia przedstawiła punktację po zakończeniu udziału w imprezach sportowo-rekreacyjnych. Sołectwo Trąbki Wielkie zajmuje pierwsze miejsce gromadząc 336 punktów i wyprzedza Drzewinę 302 pkt. oraz Czerniewo 292 pkt. Do końcowego współzawodnictwa pozostały jeszcze do zdobycia punkty za ocenę kronik oraz za organizację imprez własnych (co planuje się podsumować w terminie do 31 grudnia).

W drugiej części wszyscy uczestnicy biesiady zostali uhonorowani pamiątkowym medalem , dyplomem i czekoladą od św. Mikołaja. Najlepsi, najbardziej zaangażowani, którzy zaliczyli najwięcej startów okolicznościowymi pucharami ufundowanymi przez sołtysa.

We współzawodnictwie pań zwyciężyła: Aleksandra Bielawa wyprzedzając Wioletę Frydrych i Blankę Bielawę. Wśród panów zwyciężył Piotr Meggier który wyprzedził Krzysztofa Kamińskiego oraz Jakuba Bąka i Mateusza Szostka. Wszystkich nagrodzonych dekorował członek rady sołeckiej Tomasz Ossowski. Na zakończenie tej części uroczystości złożył wszystkim uhonorowanym podziękowanie za udział w 2016 r. i życzył dobrego startu w 2017 r.

Biesiada zakończyła się wspomnieniami ze startów w 2016 r przy degustacji ciastek i kawy. W trakcie tych rozmów niektórzy mieszkańcy zadeklarowali, że są gotowi w nowym roku reprezentować sołectwo w większej ilości dyscyplinach.

Z tych deklaracji najbardziej zadowoleni byli Wioleta Frydrych i niżej podpisany którzy wnieśli największy wkład osobisty przy organizacji startu mieszkańców sołectwa w Pucharze Gminy 2016.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!