32-letni, doświadczony pomocnik Milos Krasić przedłużył kontrakt z gdańską Lechią o dwa lata! To już oficjalna informacja.

Jego dotychczasowa umowa obowiązywała tylko do końca tego sezonu.

- Jestem niezwykle szczęśliwy z faktu, że przedłużyłem kontrakt z Lechią. Chciałbym podziękować prezesowi klubu, a także trenerowi za to, że obdarzyli mnie zaufaniem i chcą, bym dalej był piłkarzem biało-zielonych. Bardzo dobrze czuję się w Gdańsku i chciałbym wywalczyć z drużyną wszystkie możliwe do zdobycia trofea - powiedział Krasić.

Pierwszy mecz w ekstraklasie w barwach Lechii Krasić rozegrał we wrześniu 2015 roku. Jak dotychczas wystąpił w sumie w 46 spotkaniach w piłkarskiej elicie w Polsce, w których strzelił pięć goli.

- Podpisanie umowy z Milosem to kolejny krok w budowie kadry naszej drużyny. Stabilizujemy nasz skład, którego Milos jest bardzo ważną częścią. Razem z nim mamy duże szanse zrealizować cel, który wszyscy sobie w Lechii wymarzyliśmy - podkreślił trener biało-zielonych Piotr Nowak.

Trudno nie zgodzić się z tym, że Krasić to ważna część gdańskiego zespołu. To też piłkarz, który na murawie emanuje doświadczeniem. W przeszłości grał przecież między innymi w Juventusie Turyn.

- Pozostanie Milosa w naszym klubie to nasz duży sukces. Nie trzeba nikomu udowadniać, jak wysokiej klasy jest to zawodnik, co udowadnia na boisku, jak i poza nim. Dlatego chciałbym bardzo podziękować Milosowi za to, że zdecydował się zostać z nami na dłużej - zaznaczył z kolei Adam Mandziara, prezes zarządu Lechii Gdańsk. 

On imponował w Serie A, ona zachwyca na mediach społecznościowych. Córka Marka Jankulovskiego nową gwiazdą Instagrama

Agencja TVN / x-news

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!