Urządzenie łazienki to jedno z najciekawszych wyzwań. Pomysłów i możliwości jest cała gama, a realizacja projektu zależy wyłącznie od potrzeb i marzeń użytkownika. Kluczem do udanego projektu jest personalizacja wnętrza, zapewnienie wyjątkowej aury, funkcjonalności i trwałości zastosowanych rozwiązań.


Czytaj także

  Komentarze (4)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Zbyszek (gość) (lalina)

  A co ma w swoich produktach Roca, czego nie mają inni? Czym się wyróżnia? Bardzo chętnie poznam opinię, bo niebawem wprowadzam się do nowego mieszkania i zaczynam robić łazienke.

  topcia (gość)

  Myślę że jedno i drugie jest ważne. Co z tego że łazienka będzie funkcjonalna jak kompletnie nie będzie się nam podobała. Trzeba znaleźć złoty środek. Dlatego zgadzam sie z Tobą co do ceramiki czy baterii Roca. Spełniają oba warunki.

  lalina (gość)

  Najważniejsza jest funkcjonalność, a dopiero później wygląd. Jeżeli chcecie mieć porządną ceramikę to zdecydowanie polecam markę Roca.

  magda (gość)

  Urządzić salony, czy też pokoje kąpielowe to żadna sztuka ....ale może by tak ktoś pokusiłby się, aby zaproponować urządzenie łazieneczki 1.8 x 1.8??? To dopiero jest wyzwanie...