Graniczna Wieś. Auto uderzyło w drzewo. Zginęła kobieta

O godz. 8.56 policja otrzymała zgłoszenie, że w Granicznej Wsi w gminie Trąbki Wielkie auto uderzyło w drzewo.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Aktualizacja godz. 11.46
- 14 grudnia br o godz. 9.20 w Granicznej Wsi gmina Trąbki Wielkie 20-latka kierująca oplem corsa zjechała na prawe pobocze i uderzyła w drzewo - informuje Marzena Szwed-Sobańska, rzecznik pruszczańskiej policji. - 20-letnia pasażerka poniosła śmierć na miejscu. W trakcie wypadku wypadła z auta, ponieważ nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa. Kierująca została przewieziona przez lotnicze pogotowie ratunkowe do szpitala. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Zwłoki przewieziono do zakładu medycyny sądowej w gdańsku, gdzie zostanie wykonana sekcja. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

Policjanci apelują: Zapnij pasy bezpieczeństwa
- Pasy bezpieczeństwa często ratują życie tym, którzy podróżują samochodami i autobusami. Dlatego kierowcy i pasażerowie powinni korzystać z tego prostego i skutecznego urządzenia. Jedną z głównych przyczyn wypadków śmiertelnych jest lekceważenie przez nich obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa.
- Wsiadając do pojazdu, powinniśmy pamiętać, że pasy bezpieczeństwa wpływają na skutki wypadków drogowych. Podczas zderzenia na drodze poduszka powietrzna zabezpiecza kierującego i pasażerów przed urazami i zwiększa szanse przeżycia tylko w przypadku stosowania pasów.
- Pamiętajmy też o prawidłowym przewożeniu dzieci w fotelikach ochronnych, gdyż zdecydowana większość ofiar śmiertelnych wypadków wśród najmłodszych to właśnie pasażerowie pojazdów.

Aktuali
∨ Czytaj dalej

zacja godz. 9.30
Oplem corsa jechały dwie kobiety. Jedna z nich w wyniku zderzenia nie żyje.

Na miejscu sa już policja i strażacy.

Więcej na temat

Komentarze (5)

avatar
avatar
Kuzynka Anetki (gość)

Wy ludzie jesteście debile! Aneta to moja najbliższa kuzynka . Po pierwsze to nie jest to zdjęcie ani ten samochód ani to miejsce. Wracały po nockch z Gdańska Anecie chciało się spać a Ala ego nie chciała. A wiem że nie którzy obwiniają za to Alę <3 Anetko Kocham Cięnajbardziej na świecie...

avatar
ZNAJOMY ZMARLEJ (gość)

POLICJA G,O,W,N,O WIE I NIE POTRAFI WYJASNIC DOKLADNIE JAK DOSZLO DO TAK TRAGICZNEGO WYPADKU , A SWOJE ZROBILA TEZ NADMIERNA PREDKOSC ORAZ ZMECZENIE GDYZ DZIEWCZUNY WRACALY PO NOCNEJ PRACY DO DOMU

avatar
asj (gość)

Współczuje rodzinie.Odeszła wspaniała dziewczyna..Tylko zostaje nam się modlic za jej dusze i za zdrowie jej siostry...

Wybierz kategorię