Wręczono nagrody laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego pt. "Kartka Bożonarodzeniowa" dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.

W konkursie brały udział kartki bożonarodzeniowe formatu A5, wykonane techniką dowolną, zawierające element związany z działalnością Fundacji Pomocy Społecznej na Rzecz Dzieci "Pan Władek".

Na konkurs nadesłano 143 prac plastycznych. Prace te oceniała komisja konkursowa składająca się z następujących osób: Elżbieta Chajewska-Pylińska z PODR z Lubania, Andrzej Markowski z Urzędu Gminy w Trąbkach Wielkich i Leszek Orczykowski z GOKSiR w Trąbkach Wielkich. Zwracała ona uwagę przede wszystkim na walory artystyczne, ale i na umiejętne wkomponowanie elementu Fundacji "Pan Władek" na kartce.

W konkursie nagrodzone zostały kartki w trzech kategoriach wykonane przez następujące osoby:

dzieci z oddziałów przedszkolnych

1. Zofia Gajewska ZS Mierzeszyn
2. Izabela Piepiórka SP Kłodawa
3. Wiktoria Sieczka SP Kłodawa
wyróżnienie:
Laura Ossowska Przedszkole w Trąbkach Wielkich

uczniowie z klas I-III
1. Oliwia Sośnicka SP Czerniewo
2. Borys Orzechowski SP Czerniewo
3. Zuzanna Mulawa SP Czerniewo
wyróżnienie:
Sandra Krawczyk SP Trąbki Wielkie

uczniowie z klas IV - VI
1. Alan Lis SP Kłodawa
2. Mateusz Lietz SP Sobowidz
3. Maria Sulewska SP Kłodawa
wyróżnienia:
Weronika Rosanowska SP Kłodawa
Piotr Pacholski SP Sobowidz

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpiło w dniu 19 grudnia 2016 roku w Szkole Podstawowej w Kłodawie. Nagrodami były: dyplomy, książki, słodycze a także statuetki.

Organizatorami Konkursu byli: Szkoła Podstawowa w Kłodawie, Fundacja Pomocy Społecznej na Rzecz Dzieci "Pan Władek" z Gdańska i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!