„Randka z feministą” ma dwie obsady. W tym tygodniu zobaczymy premierowy spektakl z Anną Kociarz i Maciejem Konopińskim „Randka z feministą” ma dwie obsady. W tym tygodniu zobaczymy premierowy spektakl z Anną Kociarz i Maciejem Konopińskim

(© Fot. Mat. Teatr Wybrzeże)

W sobotę premiera na Faktorii Kultury w Pruszczu Gdańskim premiera spektaklu Teatru Wybrzieże "Randka z feministą". W niedzielę na Scenie Muzyczne wystąpi Orkiestra Miasta Pruszcz Gdański.

W sobotę o godz. 21 na Scenie Letniej Teatru Wybrzeże kolejna premiera. Tym razem „Randka z feministą” Samanthy Ellis.

To przewrotna komedia romantyczna, w której dwoje aktorów wciela się jednocześnie w zakochaną parę tuż przed ślubem, byłych kochanków i niechętnych małżeństwu rodziców. Zmieniając wcielenia jak rękawiczki, aktorzy opowiadają historię relacji wydawać by się mogło niemożliwej: przecież ona lubi złych mężczyzn, a on jest feministą... Czy te wszystkie przeszkody przezwycięży miłość? Przekonajcie się sami. Warto dodać, że powstały dwa spektakle, w dwóch różnych obsadach. Jutro na scenie zobaczymy Annę Kociarz i Macieja Konopińskiego, za tydzień - Joannę Kreft-Bakę i Krzysztofa Matuszewskiego. Ciekawi jesteśmy, która obsada przypadnie Państwu bardziej do serca.

W niedzielę, 16 lipca, mali widzowie na Dziecięcej Scenie będą mogli zobaczyć spektakl „Sześciu służących” (reż. Michał Derlatka). Początek o godz. 14.

Wieczór na Scenie Muzycznej będzie należał do Orkiestry Miasta Pruszcz Gdański. Muzycy zabiorą nas w muzyczną podróż do Nowego Świata. To będzie wieczór z muzyką kresową. Będzie można usłyszeć m.in. część IV Symfonii IX A. Dvorzaka, fragmenty z Jeziora Łabędziego P. Czajkowskiego czy II walc z II Suity Jazzowej D. Szostakowicza. Orkiestrą zadyryguje Jagoda Wyrwińska. Koncert rozpocznie się o godz. 20.

Info z Polski. Przegląd wiadomości z tygodnia (06.07)

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!