(© Janina Stefanowska, Archiwum)

„La vie en rose”, „Padam Padam”, „La Foule”, „Milord” czy „L'accordéoniste” - to niezapomniane hity z repertuaru ikony piosenki francuskiej - Edith Piaf. Takie utwory wykona Ewa Rzeszotarska z Pruszcza Gdańskiego podczas dwóch koncertów w poniedziałek, 13 lutego, o godz. 18:00 i 20:30, w Ośrodku Kultury, Sportu i Bibliotece Publicznej w Cieplewie.

Ewa Rzeszotarska, na co dzień nauczycielka i lektorka języka francuskiego, z zamiłowania piosenkarka i popularyzatorka kultury frankofońskiej, związana jest m.in. z zespołami Gentle Lady Note i Zagan Acoustic. Z akompaniamentem tego ostatniego przed dwoma laty nagrała płytę "French Touch", będącą hołdem dla Edith Piaf z okazji setnej rocznicy narodzin paryskiego "Wróbelka".

Na scenie OKSiBP Cieplewo artystka wystąpi z towarzyszeniem Ryszard Łyczko Band. Bilety w cenie 20 zł (10 zł dostawki) są do nabycia w Biurze Obsługi Klientów ośrodka w niedzielę w godz. 10:00 - 15:00 i w poniedziałek od godz. 12:00. Więcej informacji pod nr. tel.: 728 415 566.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!