(© Przemyslaw Swiderski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył już arbitrów, którzy poprowadzą mecze 5. kolejki Lotto Ekstraklasy. Zarówno Lechia jak i Arka zagrają w tej rundzie na wyjeździe.

Arka zmierzy się w niedzielę w Zabrzu z Górnikiem. Pojedynek poprowadzi Paweł Gil z Lublina. Arbiter ten w tym sezonie nie miał jeszcze okazji gwizdać w spotkaniu z udziałem żółto-niebieskich. Podobnie wygląda to w przypadku Górnika. W sumie Gil prowadził trzy mecze Lotto Ekstraklasy w tych rozgrywkach.

Początek meczu Górnik Zabrze - Arka Gdynia w niedzielę o godz. 15.30.

Z kolei Lechia zagra w poniedziałek w Szczecinie z Pogonią. Rozjemcą tej batalii będzie Tomasz Kwiatkowski z Warszawy, który zarówno Lechii jak i Pogonii jeszcze w tym sezonie nie gwizdał. W tych rozgrywkach prowadził on cztery pojedynki Lotto Ekstraklasy.

Początek spotkania Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk w poniedziałek o godz. 18.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!