Wybierz region

Wybierz miasto

  Skoki narciarskie. Trenowała kadra

  Autor: (m)

  2003-12-11, Aktualizacja: 2004-12-18 16:53

  Wczoraj na Średniej Krokwi w Zakopanem odbyły się dwa treningi prowadzonej przez trenera Apoloniusza Tajnera kadry skoczków narciarskich. Ekipa naszych skoczków wróciła z Trondheim do kraju w poniedziałek nad ranem.

  Wczoraj na Średniej Krokwi w Zakopanem odbyły się dwa treningi prowadzonej przez trenera Apoloniusza Tajnera kadry skoczków narciarskich. Ekipa naszych skoczków wróciła z Trondheim do kraju w poniedziałek nad ranem. Trenerzy szukali pilnie skoczni, gdzie byłyby możliwości treningowe.  Dopiero poprawa pogody dała szansę odbycia dwóch treningów na Średniej Krokwi w Zakopanem. Zawodnicy oddali po 10-12 skoków, w bardzo dobrych warunkach. To - zdaniem trenera Tajnera - i tak za mało. Po treningu szkoleniowiec naszej reprezentacji podjął decyzję co do składu polskiej ekipy na weekendowe konkursy Pucharu Świata w Titisee-Neustadt.
  Uznanie znaleźli Adam Małysz, Tomasz Pochwała, Marcin Bachleda i Tomisław Tajner. Dzisiaj ekipa poleciała prywatną awionetką do Niemiec. W Zakopanem pozostali Robert Mateja i Grzegorz Sobczyk.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.