Wybierz region

Wybierz miasto

  Nowa zabawa dla Czytelników. Wybierz sobie świętego Mikołaja

  Autor: (KAS)

  2003-11-24, Aktualizacja: 2004-12-18 17:09

  Uwielbiasz dostawać świąteczne prezenty? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Bawiąc się razem z nami, masz szansę nie tylko otrzymać wspaniały prezent, ale również wybrać Mikołaja, który Ci go przygotuje i wręczy.

  Uwielbiasz dostawać świąteczne prezenty? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Bawiąc się razem z nami, masz szansę nie tylko otrzymać wspaniały prezent, ale również wybrać Mikołaja, który Ci go przygotuje i wręczy. Na lokalnych znajdziesz osoby, które lubią obdarowywać innych i chcą podarować również coś specjalnego naszym Czytelnikom.


  Od dziś do 5 grudnia w codziennych wydaniach "Dziennika Bałtyckiego" (z wyjątkiem sobót) drukować będziemy kupony. Państwa zadaniem będzie wypełnić je - czyli napisać, od kogo chcielibyście dostać prezent i dlaczego akurat od tej osoby. Autorzy najciekawszych uzasadnień otrzymają podarunki.


  A jest o co "zawalczyć", bo w puli nagród, które przygotowali nasi Mikołaje, znajdują się już m.in. naszyjnik z muszelek wyłowionych z dna Oceanu Spokojnego przywieziony z Tahiti, aparat fotograficzny, markowy zegarek męski, pawie pióra i kolce jeżozwierza.
  Zapraszamy do świątecznej zabawy z Mikołajami.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.